Wynajem busów ze zorganizowaną strefą załadunkową zamiast siedzeń pozwala wygodnie oraz bezpiecznie przewozić określone ładunki, usprawnia przeprowadzki i ułatwia wszelkie działania, w których bagażnik osobówki okaże się niewystarczająco pojemny. Ładowność nowoczesnego busa oraz sposoby dogodnego i zabezpieczonego rozmieszczenia poszczególnych załadunków to jedynie wstęp do całej listy korzyści, spośród których 5 opiszemy w tym artykule.

Do wypożyczalni aut w sprawie wynajmu busów – dobra decyzja i wymierne zyski

Potrzeba wynajmu busów sprawia, że w wypożyczalniach dostępne są zazwyczaj w stałej ofercie takie pojazdy, które stanowią dobre zastępstwo dla aut ze znacznie mniejszym potencjałem transportowym. Dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości?

1. Swoboda przy wyborze okresu wynajmu

Bez względu na to, czy bus potrzebny jest na jeden dzień, czy na kilka miesięcy lub dłużej, wypożyczalnia zaproponuje indywidualnie dobrany okres wynajmu lub dostosuje się do precyzyjnie określonych potrzeb Klienta. Ważne jest jedynie, jak przy każdym innym wynajmie, przestrzeganie warunków umowy oraz nieudostępnianie auta osobom trzecim bez odpowiedniego zezwolenia od wypożyczani.

2. Funkcjonalne i solidne pojazdy

Pojazdy objęte są stałą opieką zaufanych stacji diagnostycznych oraz warsztatów, dlatego przez cały czas wynajmu zapewnione są okresowe przeglądy oraz określone naprawy, których koszty pokrywa wypożyczalnia. Jest to gwarancja sprawności busów, ich bezpieczeństwa oraz efektywności podczas pokonywania tras. Warunki te powinny być spełnione niezależnie od stopnia eksploatacji busa w trakcie wynajmu na potrzeby danej firmy.

3. Dogodne warunki finansowania

Duża konkurencyjność sprawia, że opłaty za wynajem samochodu są znacznie bardziej korzystne niż wtedy, gdy wynajmowanie aut było usługą niszową. Teraz z powodzeniem można dobrać opłacalne z punktu widzenia prowadzonej działalności opcje, które pozwolą w rozsądny sposób gospodarować środkami na transport i spedycję firmy. Uzupełnieniem cennika są często dodatkowe promocje oraz rabaty.

4. Możliwość odliczenia kosztów uzyskania przychodu

Rozliczanie opłaty za wynajem, zwanej czynszem, można rozliczać bezpośrednio w kosztach podatkowych jako koszty uzyskania przychodu, jeżeli bus służy wyłącznie do celów służbowych. Jest to zatem znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie niż w przypadku korzystania z prywatnego pojazdu na potrzeby firmy, ponieważ dla auta prywatnego należy dodatkowo prowadzić ewidencję zwaną kilometrówką.

5. Fachowe doradztwo wypożyczalni

Prowadząc firmę bazującą zwłaszcza na usługach transportowych, można dopracować do perfekcji kwestie związane z logistyką, natomiast warto w przypadku wszelkich wątpliwości korzystać z profesjonalnych porad obsługi wypożyczalni. Może to dotyczyć zarówno kwestii optymalnego wykorzystania przestrzeni bagażowej, jak również zwiększenia ekonomiki jazdy oraz uzupełniania przewozami innych dziedzin.

Oferta busa z wypożyczalni Białystok

Zakup poprzedzony wynajmem? Dobór busów zachęca Klientów

Możliwość skorzystania z wynajmu busów pozwala na lepsze poznanie pojazdu i często jest początkiem drogi do jego wykupienia. Zapotrzebowanie firmy na trwałe zwiększenie floty lub dołączenie do niej samochodu dostawczego może być zapoczątkowane właśnie wynajmem. W oparciu o indywidualne ustalenia precyzowane są koszty i warunki zakupu, dopełniane kwestie formalne.

Również w naszej wypożyczalni WRC Cars w Białymstoku możemy przygotować propozycję takiej formy wynajmu i przedstawić ją z omówieniem wszelkich szczegółów. Priorytetem jest zawsze zwiększona efektywność firmy Klienta.

Wynajem busów w Białymstoku – szybko, sprawnie, zawsze na czas

Decydując się na wynajem busów w Białymstoku w WRC Cars, nasi Klienci są szczegółowo informowani o warunkach wynajmu, aby opisane powyżej korzyści mogły stać się udziałem także ich firmy. Dostarczanie produktów z niemal każdej branży warto bowiem zorganizować tak, aby faktycznie usprawnić rutynowe czynności, zyskać czas oraz ponosić rozsądne koszty.

Podobne artykuły
Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.