PUNKT ODBIORU W BIELSKU PODLASKIM TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokWynajem aut zastępczych w Bielsku Podlaskim to jedna z naszych usług chętnie wybierana przez Klientów. Dysponując dodatkowo auto lawetą zapewniamy wszechstronną obsługę zdarzeń drogowych, dlatego warto skontaktować się z nami, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku. Działania WRC Cars pozwalają czuć się pewnie w każdej takiej sytuacji.

Fachowo i sprawnie – auto zastępcze w Bielsku Podlaskim

Jeżeli auto zastępcze potrzebne jest w Bielsku Podlaskim lub okolicy, warto wybrać WRC Cars. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do pobliży siedziby wypożyczalni, ponieważ dzięki sprawnej logistyce możemy dostarczyć auto zastępcze w miejsce zdarzenia, a dodatkowo zapewnić holowanie uszkodzonego pojazdu.

Nieustanne działania z myślą o potrzebach Klientów oraz w oparciu o realne sytuacje sprawiają, że nasza propozycja obejmuje samochody zastępcze:

  • w odpowiednim stanie technicznym – zadbane pojazdy z aktualnymi badaniami technicznymi to podstawa każdej współpracy,
  • udostępniane bez względu na powód – obojętnie czy jesteś osobą poszkodowaną, czy sprawcą wypadku, możesz liczyć na samochód zastępczy na określonych warunkach,
  • opcjonalnie bez limitu kilometrów – w zależności od Twoich potrzeb proponujemy określony dzienny lub miesięczny limit albo wynajem bez limitu kilometrów,
  • na przejrzystych zasadach – istotne kwestie ujęte są w umowie, a bardziej szczegółowe warunki znajdują się w regulaminie.

Nowoczesne podejście do kwestii wynajmu aut sprawia, że reagujemy na zmiany związane z zapotrzebowaniem użytkowników na poszczególne usługi, aby dostosować zasady współpracy do każdej sytuacji, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości naszych Klientów. W kwestii samochodów zastępczych możemy zatem również udostępnić pojazdy na dogodnych warunkach.

Wynajmij samochód z OC sprawcy w Bielsku Podlaskim od WRC Cars

Zdarzenia drogowe, w których konieczny jest wynajem samochodu z OC sprawcy na terenie Bielska Podlaskiego lub okolic to również sytuacje, w których jesteśmy do Twojej dyspozycji. Współpraca odbywa się bezgotówkowo, ponieważ uzasadnione koszty wynajmu pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku, zapewniając tym samym auto zastępcze na czas naprawy Twojego pojazdu lub zakupu innego auta, gdy doszło do szkody całkowitej.

Samochód zastępczy z Bielska PodlaskiegoZadaniem wypożyczalni jest między innymi takie dobranie klasy pojazdu, aby nie była wyższa od klasy auta uszkodzonego (może być taka sama), co realizujemy z powodzeniem, mając do dyspozycji zróżnicowaną flotę. Pomagamy także w kwestiach formalnych, aby na każdym etapie współpracy odciążyć Ciebie od zagadnień, które nie wiążą się bezpośrednio z jazdą samochodem, dlatego możesz wrócić do codziennych czynności.

Auta zastępcze jako znana propozycja w nowoczesnej odsłonie

Rynek wypożyczalni aut od dawna zwiększa zakres swoich usług, a możliwość wynajęcia auta zastępczego jest obecnie standardem i trwa jedynie udoskonalanie tej propozycji. Również w WRC Cars dążymy do optymalnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania Klientów. Zadzwoń do nas i poznaj możliwości najkorzystniejsze dla Ciebie lub Twojej firmy. Jesteśmy do dyspozycji, zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.