PUNKT ODBIORU W AUGUSTOWIE TEL:  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokWypożyczalnia WRC Cars zapewnia profesjonalną obsługę, jeżeli potrzebujesz auta zastępczego w Augustowie lub okolicach. Nasza propozycja dotyczy samochodów osobowych i dostawczych, a także wynajmu auto lawety, jest to zatem możliwość wszechstronnej pomocy w przypadku każdego zdarzenia drogowego w oparciu o indywidualne potrzeby Klientów.

Auto zastępcze do Augustowa? Wybierz WRC Cars i poznaj korzyści współpracy

Kolizje oraz wypadki zdarzają się na tyle często, że wynajem samochodów zastępczych jest zazwyczaj solidną gałęzią działania każdej wypożyczalni. W ramach naszych usług dostarczymy auto zastępcze do Augustowa lub okolic, dajemy także możliwość odebrania samochodu w siedzibie wypożyczalni. Wystarczy jeden telefon, aby móc skorzystać z dogodnej opcji.

Jeżeli potrzebujesz wynająć samochód zastępczy możesz mieć swobodę, która dotyczy między innymi:

  • przeznaczenia auta – propozycje obejmują pojazdy do celów służbowych oraz prywatnych w oparciu o odpowiednie zapisy w umowie,
  • wyboru wypożyczalni – samodzielnie decydujesz o tym, którą wypożyczalnię wybrać; ze względu na Twojego ubezpieczyciela powinny tam obowiązywać stawki zgodne z lokalnymi,
  • terminu wynajmu – różne okoliczności sprawiają, że termin powinien być kwestią otwartą, na przykład gdy nie można precyzyjnie określić czasu naprawy Twojego auta,
  • formy kontaktu – ważne, aby wypożyczalnia niezwłocznie reagowała na telefony w godzinach jej pracy oraz dbała o inne kanały komunikacji.

Atutem współczesnych samochodów na wynajem jest ich sprawność, bezpieczeństwo oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, na przykład poprzez dołączenie modemu Wi-Fi lub nawigacji. W wypożyczonym samochodzie będziesz się wtedy czuć jak we własnym, użytkowanym na co dzień.

Samochód z OC sprawcy w Augustowie – jesteśmy do dyspozycji

Jeżeli uczestnictwo w zdarzeniu drogowym przyniosło skutki w postaci uszkodzenia Twojego auta i jesteś stroną poszkodowaną, możesz wynająć samochód z OC sprawcy. W Augustowie realizujemy taką usługę poprzez dostarczenie auta zastępczego, proponujemy także fachową auto pomoc, w tym wynajem lawety. Tak wszechstronne działania sprawiają, że odciążamy naszych Klientów, dając im wsparcie w niekomfortowych sytuacjach.

Wynajem z OC sprawcy oznacza, że ubezpieczyciel sprawcy pokryje koszty wynajmu, dla Ciebie jest to możliwość skorzystania bezpłatnie z usług wypożyczalni. Dobierzemy auto odpowiadające klasie Twojego, ponieważ taka jest zazwyczaj jedna z wytycznych ubezpieczyciela (pojazd nie powinien być w klasie wyższej od uszkodzonego). Samochód będzie do Twojej dyspozycji również w przypadku szkody całkowitej, czyli gdy naprawa uszkodzonego samochodu zostanie uznana przez rzeczoznawcę za nieopłacalną i zyskasz czas na zakup nowego auta.

Pewna wypożyczalnia samochodów z OC, profesjonalne usługi

Nasze działania w kategorii aut zastępczych dotyczą zarówno sytuacji, gdy auto zostało uszkodzone, jak również skradzione lub z określonych przyczyn nie może uczestniczyć w ruchu drogowych. WRC Cars to zatem również wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy, zawsze na korzystnych dla Ciebie warunkach. Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.