PUNKT ODBIORU W EŁKU TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokAby wynająć auto zastępcze w Ełku możesz skontaktować się z WRC Cars i wybrać wariant odpowiedni dla siebie. W ramach naszych usług zapewniamy wszechstronne działania, które sprawią, że na dogodnych warunkach będziesz mieć możliwość użytkować samochód z wypożyczalni oraz oddać go w dogodnym terminie.

Nasze auta zastępcze w Ełku? Wystarczy jeden telefon

Sprawna logistyka oraz rozsądnie uzupełniana flota sprawiają, że na Twoje życzenie możemy odpowiednie auta zastępcze zaoferować również w Ełku i okolicach, a opcja dostarczenia pojazdu pod wskazany adres jest dodatkowym udogodnieniem. Samochód zastępczy potrzebny jest zazwyczaj niezwłocznie, dlatego priorytet dla nas stanowi terminowe wykonanie usługi oraz wszechstronna pomoc na każdym etapie współpracy.

Wybierając WRC Cars masz pewność, że udostępnimy Ci auto:

  • na cały czas likwidacji szkody – jeżeli Twój pojazd uległ uszkodzeniu, będzie to okres do momentu odebrania naprawionego samochodu z serwisu,
  • do celów prywatnych lub służbowych – bez względu na przeznaczenie auta; jedynym warunkiem jest użytkowanie zgodnie z zapisami umowy i z regulaminem,
  • w pełni sprawne i ubezpieczone – ze względów bezpieczeństwa nieustannie dbamy o sprawność aut oraz wykupujemy optymalne pakiety ubezpieczeń,
  • w opcji bez dodatkowych kosztów – jeżeli wynajmujesz samochód z OC sprawcy, ubezpieczyciel sprawcy pokrywa koszt wynajmu.

Bez szczególnego uzasadniania, że samochód jest Ci rzeczywiście potrzebny, możesz skorzystać z usług naszej wypożyczalni. Standard, jakim jest dla Ciebie codzienne lub sporadyczne korzystanie z auta będzie zachowany, a Ty otrzymasz w ramach wynajmu odpowiedniej klasy samochód na dogodnych warunkach.

Samochód z OC sprawcy w Ełku – usługa całościowa i jej korzyści

Wspomniany wyżej wynajem samochodu z OC sprawcy w Ełku to również możliwość, z której warto skorzystać za pośrednictwem WRC Cars. Przyjmując zgłoszenie dobieramy odpowiednie auto zastępcze i na życzenie Klienta dostarczamy je pod wskazany adres. Kosztami wynajmu obciążony zostanie ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia, w wyniku którego zostało uszkodzone Twoje auto.

Agent do wynajęcia auta zastępczego z EłkuTakie rozwiązanie jest idealne zwłaszcza w sytuacji, gdy nie masz na własność innego auta, z którego możesz korzystać do czasu naprawy uszkodzonego pojazdu lub zakupu nowego w przypadku kasacji, a także gdy naprawy wymaga auto osobowe, a jesteś jeszcze w posiadaniu dostawczego lub odwrotnie. Warunki wynajmu z OC sprawcy to regulacje stawiające na pierwszym miejscu potrzeby osoby poszkodowanej.

Auto zastępcze i dopełnienie opcji wynajmu

Dostarczając auto zastępcze Tobie lub Twojej firmie, możemy zaproponować również auto lawetę i sprawnie wspomóc poszczególne etapy związane zarówno z kwestiami technicznymi, jak też reprezentowaniem przed ubezpieczycielem. Wybierz WRC Cars, aby mieć wsparcie na każdą drogową okoliczność. Wystarczy jeden telefon – po szczegóły zapraszamy do „Kontaktu”.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.