PUNKT ODBIORU W GRAJEWIE TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokNasza wypożyczalnia WRC Cars udostępnia auta zastępcze w Grajewie kierowcom, którzy okresowo nie mogą korzystać z własnego pojazdu w wyniku jego uszkodzenia, kradzieży lub z innych przyczyn. W kontaktach z Klientami zapewniamy fachową obsługę, szczegółowe informowanie o warunkach współpracy oraz solidne auta wynajmowane na przejrzystych zasadach.

Potrzebne Ci auto zastępcze w Grajewie? Warto nam zaufać

Sytuacje na drodze oraz inne zdarzenia losowe sprawiają, że wypożyczalnie samochodów mają zazwyczaj w stałej ofercie opcję wynajęcia auta zastępczego. Nasza propozycja dla Klientów z Grajewa obejmuje wszechstronne działania, od dostarczenia pojazdu pod wskazany adres po reprezentowanie osoby fizycznej lub firmy przed ubezpieczycielem.

Korzystając z usług WRC Cars masz pewność, że nasza wiedza oraz doświadczenie mają zawsze zastosowanie w praktyce i przekładają się na realne korzyści. Jeżeli potrzebujesz auta zastępczego, masz prawo:

  • wybrać samodzielnie wypożyczalnię – ubezpieczyciel nie może narzucić Ci wyboru wypożyczalni, należy jedynie wybrać auto klasy równej lub niższej względem własnego,
  • korzystać z auta zastępczego do czasu naprawy/zakupu – pierwsza opcja obowiązuje w przypadku szkody częściowej, druga natomiast odnosi się do szkody całkowitej,
  • użytkować pojazd zastępczy nieodpłatnie – dotyczy to przede wszystkim wynajmu auta z OC sprawcy,
  • skorzystać z pełnej obsługi – obejmuje ona również doradztwo, przyjazd lawety, kontakt wypożyczalni z ubezpieczycielem.

W pełni sprawne technicznie auta, z odpowiednim wyposażeniem, przygotowane na dany sezon to standard współczesnych wypożyczalni. Ważne jest, aby niemal nieodczuwalna była różnica pomiędzy własnym a wynajętym samochodem, zwłaszcza ze względu na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Samochód z OC sprawcy, gdy jesteś w Grajewie lub okolicach

Osoba, której auto uległo uszkodzeniu w wyniku kolizji lub wypadku może skorzystać z wynajmu samochodu z OC sprawcy.

Do Grajewa auto dostarczy nasz kierowca, pojazd będzie zatankowany i gotowy do dalszej jazdy. Bez względu na to zatem, czy wybierasz się na wakacje, czy potrzebujesz dojeżdżać do pracy lub wyjechać w delegację, będziesz kontynuować planowane działania. Dodatkowo możemy udostępnić między innymi nawigację oraz modem Wi-Fi, co czyni tę propozycję jeszcze bardziej dostosowaną do potrzeb użytkowników.

Zastępczy samochód dostawczy GrajewoSprawna logistyka pozwala nam szybko reagować na zgłoszenia Klientów, a indywidualne podejście do każdej realizacji sprawia, że solidnie i z zaangażowaniem wybieramy odpowiedni samochód zastępczy, dlatego możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane w oparciu o odgórne regulacje oraz z uwzględnieniem Twoich realnych potrzeb.

Auta zastępcze – dziedzina nieustannego rozwoju

Gałąź dotycząca aut zastępczych ma już swoją mocną pozycję w branży wypożyczalni samochodów, dlatego obecnie jest na etapie nieustannego udoskonalania. Dla nas oznacza to wzbogacanie floty samochodów osobowych oraz dostawczych i umacnianie solidnej pozycji na terenie Podlasia. Kontaktując się z nami masz pewność, że skorzystasz z usług na wysokim poziomie.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.