PUNKT ODBIORU W HAJNÓWCE TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokDo skorzystania z auta zastępczego w Hajnówce wystarczy jeden telefon. W WRC Cars dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się pewnie w każdej sytuacji, także wtedy, gdy okoliczności to kolizja lub inne zdarzenie drogowe. Nasza usługa obejmuje szereg działań, które na każdym etapie współpracy pozwalają w pełni korzystać z samochodu zastępczego do czasu zakupu nowego pojazdu lub jego naprawy.

Gdy potrzebujesz auta zastępczego w Hajnówce – wymierne korzyści każdego dnia

Rozwój branży wypożyczalni samochodowych sprawia, że bez trudu znaleźć można oferty związane z autem zastępczym w Hajnówce, dlatego dokładamy starań, aby nasza propozycja spełniała w całości oczekiwania użytkowników i aby na niej można było zakończyć poszukiwania. Gwarantujemy rzetelność w doborze auta oraz pomoc w kwestiach formalnych.

Dostępność wypożyczalni sprawia, że w przypadku niespodziewanych zdarzeń możesz niezwłocznie otrzymać pomoc i skorzystać z opcji wynajęcia pojazdu zastępczego na dogodnych warunkach. Atuty takiego rozwiązania to:

  • wynajem bezgotówkowy – jeżeli samochód wynajmowany jest z OC sprawcy (o czym więcej w dalszej części tekstu),
  • auto bez względu na powód zapotrzebowania – nie ma znaczenia, czy potrzebujesz samochodu do celów służbowych czy prywatnych; zawsze jest to potrzeba uzasadniona,
  • bez ograniczeń ze względu na miasto – dajemy możliwość dostarczenia przez nas auta pod wskazany adres lub odebrania go w siedzibie wypożyczalni,
  • dogodny okres wynajmu – w zależności od rodzaju uszkodzenia pojazdu lub w sytuacji gdy Twoje auto zostało skradzione, indywidualnie ustalany jest okres wypożyczenia.

W pełni sprawne, ubezpieczone i gotowe do drogi samochody czekają zawsze w WRC Cars, Każdego dnia wypożyczamy je Klientom, pomagając w kontynuowaniu codziennych działań w sposób bardziej ekonomiczny niż na przykład podróżowanie taksówkami przy porównaniu pokonywanych autem zastępczym odległości.

Samochód z OC sprawcy – niezbędna pomoc w trudnych sytuacjach

Całkowicie bezpłatne użytkowanie auta zastępczego będzie miało miejsce, gdy wynajmujesz samochód z OC sprawcy, czyli gdy jesteś osobą poszkodowaną w zdarzeniu drogowym. Pojazd udostępniany jest wtedy na czas naprawy w przypadku szkody częściowej lub do momentu zakupu nowego auta w przypadku szkody całkowitej. Daje to pełną swobodę i pozwala rzeczowo oraz rozsądnie podejść do proponowanych przez ubezpieczyciela kwestii.

Samochód zastępczy do jazdy z HajnówkiIstotne jest, aby w ramach usług wypożyczalni samochodów z OC mieć pewność, że pojazd zostanie dobrany odpowiednio, czyli jego klasa nie będzie przewyższać tej właściwej uszkodzonemu pojazdowi, inaczej może to wzbudzić zastrzeżenia ubezpieczyciela. WRC Cars zapewnia auta z różnych segmentów, dlatego mogą one stanowić samochody zastępcze przy każdym zdarzeniu drogowym.

Auta zastępcze w Hajnówce? Wybierz WRC Cars

Korzystając z naszej propozycji możesz mieć pewność, że wynajem aut zastępczych obejmuje także Hajnówkę oraz jej okolice. Jeżeli zatem tam właśnie potrzebny jest samochód po kolizji lub wypadku, wystarczy skontaktować się z nami, a my dołożymy starań, aby szybko i sprawnie zrealizować usługę.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.