PUNKT ODBIORU W ŁOMŻY TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokWynajem auta zastępczego w Łomży to usługa, którą realizujemy w oparciu o naszą flotę, w poszczególnych przypadkach także z użyciem auto lawety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów działamy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, dostarczając samochód pod wskazany adres lub przygotowując go do odbioru w siedzibie wypożyczalni. Nasze działania mają na celu ciągłość dostępu do samochodu, niezbędnego zazwyczaj w życiu prywatnym i zawodowym.

Auto zastępcze nie tylko w Łomży i okolicach – do Twojej dyspozycji

Zdarzenia drogowe, których skutkiem jest uszkodzenie samochodu sprawiają, że skorzystanie z usług wypożyczalni staje się optymalnym rozwiązaniem. Jeżeli zatem potrzebne Ci auto zastępcze w Łomży, możesz je odebrać z WRC Cars lub wskazać adres, pod który je dostarczymy wraz z pełnym zbiornikiem paliwa, do użytkowania na ustalonych wcześniej warunkach.

Poszczególne okoliczności, będące powodem korzystania z samochodów zastępczych powodują, że dostosowujemy naszą propozycję do realnych oczekiwań Klientów, biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację oraz proponując dogodne warunki. Auto zastępcze możesz wynająć, gdy:

  • nie masz innego własnego samochodu – co w praktyce oznacza, że po kolizji lub wypadku nie masz własnego alternatywnego środka transportu,
  • posiadany samochód należy do innej kategorii niż uszkodzony – jeżeli naprawy wymaga samochód osobowy, a drugi Twój pojazd to auto dostawcze lub odwrotnie,
  • ma miejsce szkoda częściowa – gdy w wyniku kolizji niezbędna jest naprawa i pozostawienie samochodu w warsztacie mechanicznym lub blacharskim,
  • ma miejsce szkoda całkowita – gdy w wyniku kolizji lub wypadku Twój pojazd nie będzie naprawiany, a potrzebujesz auta zastępczego do czasu nabycia nowego samochodu.

Bez względu na okoliczności warto zapytać o najkorzystniejsze warunki wynajmu. Różnią się one w zależności od typu, modelu oraz okresu wynajmu pojazdu, natomiast powinny być zgodne z warunkami panującymi na lokalnym rynku wynajmu oraz przede wszystkim atrakcyjne dla Klientów.

Samochód z OC sprawcy w Łomży, czyli niezwłocznie docieramy na miejsce

Jeżeli do zdarzenia drogowego doszło z przyczyny innego kierowcy, a następstwem tego jest uszkodzenie Twojego auta, możesz wynająć samochód z OC sprawcy. W Łomży auto zastępcze zostanie podstawione we wskazane przez Ciebie miejsce, może to być także miejsce samego zdarzenia. W kwestii procedur zadbamy, aby wypożyczony pojazd był tej samej klasy, co uszkodzony lub klasy nieco niższej, ponieważ ma to znaczenie dla ubezpieczyciela sprawcy.

Oferta użytkowania auta zastępczego w ŁomżyZ samochodu zastępczego możesz korzystać do czasu odebrania własnego pojazdu z warsztatu po tym, gdy naprawione zostaną powstałe w wyniku zdarzenia usterki, natomiast jeżeli auto trafiło do kasacji na skutek szkody całkowitej – możesz jeździć samochodem zastępczym do momentu zakupu nowego/innego pojazdu na własny użytek, natomiast niewskazane jest przedłużanie okresu wynajmu bez wyraźnej przyczyny.

Auta zastępcze lub samochód z OC sprawcy w profesjonalnej oprawie

Proponując Klientom poszczególne auta zastępcze mamy świadomość, że ich własne samochody mają określony standard, często solidne wyposażenie i są odpowiednio ubezpieczone. Tak samo w WRC Cars dbamy o te aspekty, by w naszych pojazdach można było poczuć się bezpiecznie, pewnie oraz komfortowo. Najlepszą rekomendacją są dla nas zadowoleni użytkownicy, dlatego zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.