PUNKT ODBIORU W MOŃKACH TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokWynajem auta zastępczego w Mońkach to jedna z licznych usług naszej wypożyczalni. Zapewniając naszym Klientom komfortowe warunki, dostosowujemy indywidualnie każdą propozycję do aktualnej sytuacji, proponując dogodne rozwiązania. Jeżeli zatem chcesz wynająć samochód zastępczy, WRC Cars to dobry adres.

Propozycja wynajmu auta zastępczego w Mońkach i okolicach

Bez względu na okoliczności zdarzenia drogowego, uszkodzone auto może być niezdolne do dalszej jazdy i pojawia się potrzeba korzystania z zastępczego samochodu. Atutem takich aut jest ich sprawność oraz funkcjonalność, a także nieustanna gotowość do wyruszenia w dowolną drogę wprost z wypożyczalni. Pozwala to w pełni zaspokoić potrzeby co do podróży prywatnych lub służbowych.

Auto zastępcze możemy dostarczyć także do Moniek i wypożyczyć je z myślą o Twoim komforcie, a także bezpieczeństwie. Wybierając WRC Cars masz pewność, że:

  • dbamy o naszą flotę – proponujemy wyłącznie w pełni sprawne pojazdy, z aktualnym przeglądem technicznym, gotowe do jazdy,
  • optymalnie dobieramy warunki – bez względu na to, czy koszty pokrywasz Ty, czy ubezpieczyciel sprawcy, realnie wyceniamy koszt wynajmu,
  • usprawniamy kwestie formalne – objaśniamy zasady współpracy, których potwierdzeniem są umowa oraz regulamin,
  • jesteśmy do dyspozycji przez cały okres wynajmu – nasze kompetencje stosujemy w praktyce, udzielając fachowych porad i służąc pomocą odnośnie użytkowania auta.

Doświadczenie w dziedzinie samochodów zastępczych pozwala nam indywidualnie dobrać zasady współpracy. Potrzeby Klientów są różne, dlatego stronimy od schematycznych działań, dbając o to, co faktycznie należy uczynić w danej sytuacji.

Wynajmij samochód z OC sprawcy w Mońkach

Jeżeli doszło do zdarzenia drogowego i uszkodzone zostało Twoje auto, możesz skorzystać z wynajmu samochodu z OC sprawcy. W Mońkach oraz okolicach również świadczymy tę usługę jako wypożyczalnia samochodów, dodatkowo zapewniamy auto lawetę oraz pomoc we wszelkich kwestiach formalnych. Kontaktując się z nami masz zatem pewność, że pomożemy niezwłocznie po kolizji lub wypadku.

Wypożyczalnia samochodów z OC jest udogodnieniem dla osób poszkodowanych, ponieważ wynajem odbywa się bezgotówkowo, a koszty użytkowania wynajętego samochodu pokrywa ubezpieczyciel sprawcy. Dbamy o to, aby w kwestiach formalnych wszystko było zgodne z wymogami, możemy także reprezentować Ciebie przed ubezpieczycielem sprawcy. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają rzetelnie podejść do każdego zlecenia.

Solidne auta zastępcze na korzystnych warunkach

Bez względu na okoliczności, w których nasi Klienci potrzebują aut zastępczych, spełniamy ich oczekiwania i zapewniamy wysoką jakość usług od szczegółowego przedstawienia propozycji wynajmu po dbanie o sezonowe czynności techniczne. Sprawia to, że warto nawiązać z nami współpracę zarówno w kwestii auta zastępczego, jak również w każdej innej sytuacji, gdy zachodzi potrzeba wynajęcia pojazdu osobowego lub dostawczego. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy szczegóły współpracy.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.