PUNKT ODBIORU W SOKÓŁCE TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokPoszczególne sytuacje na drodze sprawiają, że potrzeba korzystania z samochodów zastępczych jest nieustannie duża wśród naszych Klientów, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Wynajem auta zastępczego w Sokółce i okolicach jest wygodny oraz bezpieczny, ponieważ dostarczamy pojazd pod wskazany adres, najczęściej na miejsce zdarzenia, aby umożliwić dalsze podróżowanie w celach służbowych lub prywatnych.

Profesjonalny wynajem auta zastępczego – Sokółka w naszym zasięgu

Poprzez opcję wynajmu auta zastępczego w Sokółce dajemy możliwość skorzystania z tej usługi każdemu, kto w tym mieście lub w jego pobliżu potrzebuje pojazdu innego niż własny. Niezwłocznie reagujemy na wszystkie zgłoszenia, dlatego szybko docieramy pod ustalony adres lub we wskazane miejsce na drodze, aby nieść realną pomoc w niecodziennych sytuacjach.

Wybierając naszą usługę możesz liczyć na:

  • rzetelność – ustalamy szczegóły, aby odpowiednio dobrać pojazd oraz ewentualne dodatkowe wyposażenie, jeżeli jest potrzebne,
  • dostępność – standardowo działamy w godzinach otwarcia wypożyczalni, natomiast w określonych przypadkach jesteśmy do dyspozycji całą dobę,
  • fachową obsługę – nasze doświadczenie sprawia, że na każdym etapie współpracy pomagamy Klientom,
  • profesjonalne doradztwo – w typowych oraz nietypowych sytuacjach proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania do wyboru.

Bez względu na okoliczności możesz skorzystać z samochodu zastępczego, różnić się będą natomiast warunki jego finansowania. Jeżeli po kolizji lub wypadku potrzebne jest skorzystanie z auta zastępczego, warto powiadomić wypożyczalnię, która na określonych zasadach udostępni pojazd. Niezależnie od tego, z czyjej przyczyny nastąpiło zdarzenie, prawem Klienta jest zawsze możliwość wynajmu samochodu na czas naprawy własnego auta, a w przypadku szkody całkowitej – do czasu zakupu nowego pojazdu.

Samochód z OC sprawcy zawsze na czas dla Twojej wygody

Jeżeli wynajmujesz pojazd z OC sprawcy, koszty pokryje ubezpieczyciel sprawcy. Jeżeli natomiast potrzebujesz auta zastępczego, ponieważ kolizja nastąpiła z Twojej przyczyny, albo Twoje auto zostało uszkodzone w inny sposób lub skradzione, finansowanie zależy od indywidualnych warunków umowy z Twoim ubezpieczycielem.

Auta zastępcze z SokółkiW WRC Cars do dyspozycji jest kilka klas pojazdów, dlatego w zależności od marki i modelu oraz rocznika uszkodzonego auta dobieramy taki pojazd zastępczy, którego klasa oscyluje wokół klasy auta uszkodzonego. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku korzystania z wynajmu samochodu z OC sprawcy, na przykład w Sokółce czy innym dowolnym mieście, aby ubezpieczyciel zwrócił poszkodowanemu koszty wynajmu bez potrzeby składania dodatkowych oświadczeń.

Solidne auto zastępcze z WRC Cars – wybierz nowoczesną wypożyczalnię

Temat auta zastępczego jest nam bliski od początku istnienia wypożyczalni i z powodzeniem realizujemy się w tej dziedzinie, zapewniając naszym Klientom samochody osobowe lub dostawcze w oparciu o indywidualne ustalenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, z przyjemnością przedstawimy szczegóły.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.