PPUNKT ODBIORU W SUWAŁKACH TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokNasza propozycja wynajmu auta zastępczego w Suwałkach dotyczy każdej sytuacji, w której Twój pojazd nie może być użytkowany. W zależności od przyczyny proponujemy dogodne warunki, szybką reakcję na kontakt z wypożyczalnią oraz sprawne przeprowadzenie wszelkich procedur. Współpraca z WRC Cars to profesjonalne działania z myślą o Klientach.

Udostępniamy auto zastępcze w Suwałkach i okolicach dla Twoje wygody

Samochody zastępcze na wynajem stanowią jedną z kluczowych gałęzi naszej działalności. Doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam oferować wysoką jakość usług w oparciu o korzystne rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz auta zastępczego w Suwałkach, możesz wybrać WRC Cars, a tym samym realizować plany osobiste lub zawodowe z pojazdem odpowiedniej klasy.

W odpowiedzi na realne oczekiwania kierowców oraz dla zaspokojenia ich potrzeb dotyczących jazdy samochodem, zapewniamy:

  • zróżnicowaną gamę aut – od niewielkich samochodów kompaktowych po większe i bardziej funkcjonalne modele wyższych kas,
  • jasne zasady dotyczące umowy i regulaminu – umowa zawiera niezbędne dane oraz podstawowe warunki wynajmu, natomiast szczegóły obejmuje regulamin,
  • opcję wynajmu bez gotówki i bez kaucji – takie rozwiązanie to samochód z OC sprawcy, gdy Twoje auto uległo uszkodzeniu z winy innego kierowcy,
  • fachowe doradztwo – dobry wybór jest często poprzedzony konsultacją, w której rzeczowo i konkretnie odpowiadamy na pytania Klientów.

Autem zastępczym możesz zapełnić lukę po własnym pojeździe również w przypadku jego kradzieży albo gdy Twoje auto z innych przyczyn nie może lub nie powinno uczestniczyć w ruchu drogowym. Różnić się wtedy będą warunki wynajmu, natomiast zawsze dobierzemy wariant najlepszy dla Ciebie.

Samochód z OC sprawcy w Suwałkach – przyjedziemy pomóc

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku zdarzenia drogowego, a Twoje auto wymaga naprawy lub będzie poddane kasacji, możesz wynająć samochód z OC sprawcy. W Suwałkach taką usługę zrealizujemy fachowo i sprawnie, zapewniając pojazd zastępczy odpowiedniej klasy, nowocześnie wyposażony oraz gotowy do dalszej jazdy. Możemy również reprezentować Ciebie albo Twoją firmę przed ubezpieczycielem sprawcy, dbając o dopełnienie wszelkich kwestii formalnych.

Moment wykorzystania auta z OC sprawcyDecyzja o wyborze wypożyczalni należy zawsze do osoby poszkodowanej, dlatego masz swobodę w korzystaniu z takiej usługi. Warunkiem jest, aby koszty wynajmu były dostosowane do średnich cen na rynku lokalnym oraz aby wspomniana wcześniej klasa wypożyczonego auta nie była wyższa od klasy Twojego pojazdu. Flota WRC Cars oraz ogólne warunki wynajmu pozwalają spełnić te wymagania.

Auta zastępcze WRC Cars gotowe do drogi

Sprawna logistyka, a także odpowiednia gama aut to rozwiązania, które sprawdzają się w naszej codziennej pracy i pozwalają Klientom wybierać auta zastępcze w siedzibie wypożyczalni lub zamawiać je pod wskazany adres. Jeżeli zatem potrzebujesz samochodu zastępczego, zapraszamy do zakładki „Kontakt”. Zadzwoń i poznaj nasze usługi, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.