PUNKT ODBIORU W ZAMBROWIE TEL.  +48 791 418 000

Wynajem samochodu z OC sprawcy BiałystokWynajem auta zastępczego w Zambrowie to z WRC Cars kwestia jednego telefonu. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów zarówno jako wypożyczalnia samochodów, jak również auto pomoc. Nasze wszechstronne działania pozwalają reagować na każdą sytuację związaną z uszkodzeniem lub kradzieżą Twojego pojazdu.

Wynajem auta zastępczego w Zambrowie z naszej wypożyczalni

Sprawna logistyka pozwala nam dostarczyć auto zastępcze także do Zambrowa lub w jego okolice, jeżeli tam właśnie jest ono potrzebne lub jeżeli taki adres zostanie przez Ciebie wskazany. Nasza propozycja obejmuje możliwość wypożyczenia w różnych okolicznościach, zawsze wtedy, gdy Twój pojazd został uszkodzony w kolizji, skradziony, lub z przyczyn technicznych nie może uczestniczyć w ruchu drogowym.

Samochód zastępczy sprawdza się zatem w poszczególnych sytuacjach, a niejednokrotnie jego wynajem jest wręcz niezbędny. Z takiej usługi warto skorzystać na przykład gdy:

  • uszkodzony został pojazd prywatny – do czasu naprawy lub zakupu nowego auta samochód z wypożyczalni z powodzeniem je zastąpi,
  • uszkodzony został samochód służbowy – również w tym przypadku auto zastępcze może być niezbędne do terminowego zrealizowania firmowych zobowiązań,
  • uszkodzeniu uległ pojazd z wypożyczalni – takie zdarzenia też mają miejsce i także wtedy jesteśmy do Twojej dyspozycji,
  • uszkodzeniu uległ pojazd dowożący na leczenie lub rehabilitację – jeżeli doszło do takiej sytuacji, również warto zapytać o możliwość wynajmu auta z wypożyczalni.

Po pojazd zastępczy można zgłosić się bezpośrednio do naszej wypożyczalni lub ustalić inne miejsce odbioru auta w dogodnym czasie. Nasza dyspozycyjność poza standardowymi godzinami pracy zależy od potrzeb Klientów, dlatego warto skontaktować się z nami zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z usługi wynajmu.

Samochód z OC sprawcy w Zambrowie na określone zdarzenia drogowe

Możliwość wypożyczenia samochodu z OC sprawcy to dla Klientów z Zambrowa udogodnienie, jakie w WRC Cars dajemy każdemu, kto nie może korzystać z własnego auta ze względu na wypadek lub kolizję. Usługa obejmuje nie tylko udostępnienie pojazdu zastępczego, lecz również może dotyczyć dostarczenia auto lawety, kontaktów z ubezpieczycielem sprawcy oraz fachowego doradztwa w kwestiach wyboru serwisu.

Dostawczy samochód do wynajęcia ZambrówFormalności dotyczące takich sytuacji to nasza domena, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest niezwłoczny powrót do obowiązków służbowych lub codziennego życia, nie obciążamy zatem Klientów dodatkowymi kwestiami. Dbamy o nie sami, skrupulatnie przestrzegając odgórnych norm oraz indywidualnych zasad przekazanych przez dane towarzystwo ubezpieczeniowe.

Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy – wybierz zapobiegawczo już teraz

Naszym życzeniem jest, aby auto zastępcze okazywało się jedynie zbędnym dodatkiem do gamy usług, niemniej jednak ze względu na występowanie różnych zdarzeń drogowych ta opcja jest często wybierana przez naszych Klientów. Jako wypożyczalnia samochodów również z OC sprawcy dokładamy starań, aby w sposób profesjonalny usprawniać wszelkie działania na każdym etapie współpracy. Reagujemy niezwłocznie, warto nam zaufać i zapisać kontakt do nas.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.