DARMOWE AUTO
ZASTĘPCZE

Samochód bez żadnych opłat do Twojej dyspozycji

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Wyślij wiadomość przez formularz. Odpowiemy na wszystkie pytania o wynajem auta z OC sprawcy

[contact-form-7 id=”168″]

Darmowe auto zastępcze z OC sprawcy

Nasza propozycja dla firm i dla osób prywatnych

 • Skorzystaj z OC sprawcy kolizji i wynajmij auto za darmo
 • Pomożemy Ci, gdy Twój samochód wymaga naprawy powypadkowej
 • Bezpłatny samochód zastępczy to usługa idealna w trudnych warunkach!

Zadzwoń pod numer 791 418 000 – pomożemy we wszystkich kwestiach związanych z wynajmem.

Minimum formalności, szybka pomoc

Aby udostępnić Ci auto zastępcze z OC sprawcy, wystarczy jeden telefon !

Działamy profesjonalnie, szybko i wydajnie. Zapewniamy auta odpowiedniej klasy, nie pobieramy kaucji i nie ustalamy limitu kilometrów.

ROZLICZAMY SIĘ BEZPOŚREDNIO ZE WSZYSTKIMI UBEZPIECZYCIELAMI! ODCIĄŻAMY CIEBIE OD WSZYSTKICH FORMALNOŚCI

WRC Cars  – niezawodni, gdy potrzebujesz auta zastępczego

Zadzwoń +48 791 418 000

BEZPŁATNIE PODSTAWIMY AUTO POD WSKAZANY ADRES NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Szeroka gama samochodów do wynajęcia z OC sprawcy pozwoli Ci na pełną mobilność niezależnie od sytuacji. Wybierz WRC Cars i poznaj wysoką jakość usług

Wynajem bezgotówkowy aut zastępczych

Nie ponosisz kosztów wynajmu, jeżeli wypożyczasz samochód z OC sprawcy. Przez cały czas użytkowania auta jest ono do Twojej dyspozycji na zasadzie wynajmu bezgotówkowego. To przywilej, z którego warto skorzystać.

Odpowiedni dobór klasy samochodu na wynajem

Klasę samochodu z OC sprawcy dobieramy pod kątem klasy Twojego auta. Jeżeli zatem uszkodzeniu uległ nowoczesny pojazd z wyższego segmentu, jako auto zastępcze otrzymasz zawsze model o podobnych parametrach.

Bez limitów, bez kaucji, także na wyjazdy zagraniczne

Nasza propozycja jest atrakcyjna również pod kątem dodatkowych udogodnień. Z samochodu zastępczego możesz korzystać bez ograniczeń, ponieważ Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Dotyczy to również wyjazdów poza terytorium kraju.

Zadzwoń teraz, jeżeli potrzebujesz auta zastępczego

Nasza wypożyczalnia samochodów z OC konkretne wsparcie

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY – KORZYŚCI DLA CIEBIE

Samochód pod wskazany adres, szybko i niezawodnie

auto-zastepcze-z-oc-sprawcy

Wystarczy jeden telefon, by wynająć auto zastępcze z OC sprawcy. W wypożyczalni WRC Cars przejmiemy na siebie wszystkie formalności, oszczędzając Twój czas. Przedstaw nam pokrótce zaistniałą sytuację, a my przywieziemy samochód zastępczy na miejsce zdarzenia lub pod inny wskazany przez Ciebie adres. Auto będzie niezwłocznie do Twojej dyspozycji.

Nowe samochody na wynajem z OC sprawcy. Auta z naszej wypożyczalni z powodzeniem zastąpią Twój uszkodzony pojazd

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają nasi Klienci w kwestii aut zastępczych

Czy auto z OC sprawcy faktycznie jest bezpłatne?

TAK, jeżeli Twój pojazd jest uszkodzony wskutek wypadku lub kolizji, jako osoba poszkodowana możesz wynająć auto z OC sprawcy BEZPŁATNIE. Koszty wynajmu pokrywa wtedy ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia.

Wszystkie koszty związane z wynajmem pojazdu zastępczego pokrywa ubezpieczyciel sprawcy. NIE POBIERAMY KAUCJI.

Z wypożyczonego samochodu możesz korzystać do momentu naprawy Twojego auta w serwisie lub do czasu zakupu innego samochodu, gdy uszkodzenia są znaczne lub gdy rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą, czyli sytuację, gdy auto należy poddać kasacji.

Czy samochodem z OC sprawcy mogę jeździć bez ograniczeń?

TAK, brak limitów pozwala na swobodne korzystanie z samochodu, możesz wyjechać również za granicę na zaplanowane wcześniej wakacje. Wszystkie kwestie omówisz z pracownikiem wypożyczalni przed rozpoczęciem korzystania z auta zastępczego.

Jaki jest koszt dostarczenia samochodu zastępczego pod wskazany adres?

Bezpłatnie dla Ciebie podstawiamy auto również we wskazane miejsce, na przykład na miejsce kolizji. Pracownik wypożyczalni dostarczy samochód pod wskazany adres, aby umożliwić Ci kontynuację jazdy bez czasu oczekiwania.

W ramach tej samej usługi możemy zabrać Twój uszkodzony pojazd na lawetę, aby zawieźć go na Twoją posesję, do wskazanego warsztatu samochodowego lub do miejsca, gdzie auto będzie czekać na przyjazd rzeczoznawcy. Szczegóły ustalane są indywidualnie.

Kto decyduje o modelu samochodu, jaki otrzymam na wynajem z OC sprawcy?

W tej kwestii obowiązuje kilka zasad, a najważniejsza z nich stanowi, że wypożyczone auto powinno być klasy równej lub niższej niż Twój uszkodzony samochód. Odpowiednio rozbudowana flota wypożyczalni to możliwość skorzystania z wynajmu zgodnie z zasadami.

Jeżeli aktualnie w ofercie wypożyczalni niedostępne jest auto klasy tej samej lub niższej, otrzymasz inny samochód – auto wyższej klasy bez dodatkowych kosztów. Będzie to miało miejsce wyłącznie w sytuacji chwilowych ograniczeń flotowych wypożyczalni.

Czy w ramach wynajmu samochodu rozliczyć można również koszty paliwa?

OC sprawcy zdarzenia nie pokrywa kosztów paliwa oraz innych kosztów eksploatacyjnych, dlatego wynajmując samochód w pełni zatankowany (co jest standardem), w momencie zwrotu również należy zatankować auto do pełna odpowiednim paliwem.

Przy oddawaniu auta do wypożyczalni należy zadbać również o pozostałe aspekty, dotyczące wcześniejszego użytkowania. Samochód powinien być taki, jak w momencie wynajmu, czyli czysty w środku i na zewnątrz; należy też zabrać swoje rzeczy z bagażnika i ze schowków.

Co w sytuacji, gdy niemożliwe jest ustalenie sprawcy lub gdy sprawca nie ma OC?

W takich okolicznościach pomaga Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Instytucja ta jest sprzymierzeńcem poszkodowanych kierowców i z jej środków pokryte zostaną koszty wynajmu auta, gdy OC sprawcy nie może mieć zastosowania w danej sytuacji.

Reguły wynajmu w tym przypadku są takie same, jak przy typowym wynajmie z OC sprawcy, czyli samochód możesz wypożyczyć na czas naprawy Twojego auta lub do czasu zakupu nowego pojazdu. UFG to pewność, że jako osoba poszkodowana będziesz mieć zapewnioną pomoc.

Jak do minimum skrócić procedury związane z wynajmem auta z OC sprawcy?

W naszej wypożyczalni wychodzimy z założenia, że auto zastępcze potrzebne jest Ci niezwłocznie, gdy zgłaszasz określone zdarzenie drogowe. Priorytetem jest dla nas szybkie dostarczenie pojazdu po otrzymaniu zgłoszenia – działamy na terenie całego województwa podlaskiego.

Odciążamy Ciebie również w kwestii wszelkich kontaktów z ubezpieczycielem sprawcy. Przejmujemy na siebie dopełnienie w Twoim imieniu wszelkich formalności, łącznie z przygotowaniem oświadczeń oraz odpowiednich pism i formularzy.

Jakie ważne wymagania wiążą się z samym wypożyczeniem samochodu?

Aby wynająć auto z OC sprawcy, należy pracownikowi wypożyczalni przedłożyć prawo jazdy oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty, paszport). Istotne jest również podpisanie umowy, w której zawarte są kluczowe aspekty wypożyczenia.

Jak rozliczone zostaną naprawy, gdy uszkodzę auto wynajęte z OC sprawcy

Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe okoliczności, ponieważ zdarzają się sytuacje, gdy wynajęte z wypożyczalni auto ulega wypadkowi i również konieczna jest naprawa oraz kolejne auto zastępcze. Wtedy także możesz liczyć na naszą pomoc.

Nasze auta są ubezpieczone, wykupujemy również dodatkowe polisy, znoszące udział w szkodzie, dlatego nie poniesiesz kosztów naprawy samochodu. Należy niezwłocznie powiadomić wypożyczalnię o zaistniałej kolizji oraz wezwać policję na miejsce zdarzenia.

W jaki sposób zgłosić potrzebę przedłużenia czasu wynajmu auta?

Przedłużające się naprawy uszkodzonego pojazdu lub czas oczekiwania na sprowadzenie nowego samochodu zza granicy to jedne z okoliczności, w których ustalony pierwotnie okres wynajmu może okazać się niewystarczający. Należy wtedy skontaktować się z wypożyczalnią.

Podpisany zostanie aneks do umowy, określający nowy czas, na jaki auto z OC sprawcy zostanie udostępnione w ramach nieodpłatnego wynajmu. Warunkiem są poparte argumentami okoliczności – tylko wtedy wypożyczalnia nie będzie mieć zastrzeżeń co do zasadności użyczenia auta.

WYBRANE AUTA ZASTĘPCZE

Posiadamy w swojej ofercie modele wszystkich znaczących marek dostępnych na rynku!

KLASA B

 • Hyundai i20
 • Opel Corsa
 • Škoda Fabia

KLASA C

 • Ford Focus
 • Mazda 3
 • Opel Astra

KLASA D

 • Ford Mondeo
 • Opel Insignia
 • Toyota Avensis

KLASA E

 • Audi A6
 • BMW serii 5
 • Volvo S90

KLASA F

 • Audi A8
 • BMW serii 7
 • Mercedes-Benz klasy S

KLASA SUV

 • Mazda CX-5
 • Nissan Qashqai
 • Volvo XC60

Wypożyczalnia samochodów z OC to możliwości na miarę potrzeb Klientów

Wybierz WRC Cars, skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.