BEZPŁATNIE PODSTAWIMY AUTO POD WSKAZANY ADRES NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Wynajem samochodu z OC sprawcy Białystok

Wynajem samochodu z OC sprawcy daje możliwość korzystania z auta w sytuacji, gdy Twoje zostało uszkodzone w wyniku zdarzenia drogowego. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje auta z OC sprawcy, czyli bez dodatkowych kosztów, zawsze niezwłocznie i z gwarancją fachowej pomocy w poszczególnych sytuacjach.

Niezbędne atuty wypożyczalni samochodów z OC sprawcy

Zapewniając usługi wypożyczalni samochodów z OC sprawcy proponujemy rozwiązania, które wpływają na wymierne korzyści dla osób wynajmujących. Tak niekomfortowa sytuacja, jaką jest uszkodzenie auta w wyniku chociażby niewielkiej kolizji, może pokrzyżować wiele planów, dlatego bazując na naszym doświadczeniu oferujemy natychmiastowe rozwiązania.

Dostarczając auto zastępcze we wskazane miejsce zapewniamy korzystne warunki jego wynajmu. Przede wszystkim jest to wynajem, z którego tytułu nie poniesiesz kosztów, gdy koszty mają zostać pokryte z OC sprawcy. Zapewniamy pomoc poszkodowanym Klientom korzystających z dowolnych towarzystw ubezpieczeniowych, przejmując na siebie liczne kwestie formalne. Nie pobieramy z tego tytułu kaucji ani innej formy wynagrodzenia od Ciebie jako osoby poszkodowanej.

Pojazd udostępniamy na cały czas likwidacji szkody, a w przypadku szkody całkowitej – do momentu zakupu przez Ciebie innego auta. Natomiast uszkodzony pojazd odwozimy lawetą na przykład do wskazanego warsztatu mechanicznego lub blacharskiego.

Wynajem auta z OC sprawcy… i nie tylko

Widok sygnalizacji a wypadek z OC sprawcyGdy standardowa sytuacja wynajmu auta z OC sprawcy nie jest możliwa, również zapewniamy wypożyczenie samochodu. Jeżeli sprawca odjedzie z miejsca zdarzenia i niemożliwe jest jego zidentyfikowanie albo gdy nie posiada ważnej polisy OC, koszty wynajmu pokryje Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Może to nieco wydłużyć czas oczekiwania na odszkodowanie, niemniej jednak nie zapłacisz za wypożyczenie i użytkowanie pojazdu zastępczego.

Jeżeli natomiast do zdarzenia drogowego doszło z Twojej przyczyny i masz uszkodzone auto, możesz liczyć na samochód zastępczy, lecz ubezpieczyciel pokryje koszty wynajmu pod warunkiem, że okoliczności takie obejmuje Twoja polisa AC lub dodatkowy pakiet assistance. Warto zatem zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami ubezpieczenia.

Wypożyczalnia aut z OC sprawcy? Tylko WRC Cars Białystok

Proponując fachowe usługi wypożyczalni aut z OC sprawcy w Białymstoku i okolicach, zapewniamy szeroką gamę pojazdów osobowych. Niezależnie od okoliczności możesz zatem odbywać podróże służbowe i prywatne samochodem marki i klasy adekwatnej do Twojego auta. Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią WRC Cars z Białegostoku.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.