Auta zastępcze z naszej wypożyczalni można już teraz zamówić do miast i miejscowości Podlasia odległych od siedziby WRC Cars. Zwiększając znacznie zasięg działania dajemy Ci możliwość osobistego sprawdzenia, że wysoka jakość usług oraz konkurencyjne warunki to nasze atuty, które zatrzymują Klientów na dłużej.

Wynajem aut zastępczych bez względu na okoliczności

Wypożyczanie aut zastępczych to prosty sposób kontynuowania codziennych działań w sytuacji, gdy Twoje auto zostało uszkodzone lub skradzione, a także gdy uległo awarii albo z innych przyczyn nie powinno uczestniczyć w ruchu drogowych. Takie okoliczności sprawiają, że warto wybrać wypożyczalnię z doświadczeniem, która odpowiednio dobierze samochód, a na Twoje życzenie dostarczy również pod wskazany adres.

Z przyjemnością do działań na szerszą skalę włączymy zatem zlecenia od kierowców z bliższych oraz dalszych podlaskich miast, takich jak:

Odpowiednie działania promocyjne pozwolą nam jeszcze skuteczniej dotrzeć do Ciebie i mieszkańców Twojego miasta, natomiast alternatywną opcją, a jednocześnie skuteczną formą rekomendacji są zawsze tradycyjne polecenia, dlatego dokładamy starań, aby nasi Klienci polecali nas swoim bliskim. Gdy wybierzesz współpracę z nami, przekonasz się, że warto nam zaufać.

Rozszerzając obszar naszego działania o dodatkowe miasta, jesteśmy gotowi realizować tę usługę. Sprawna logistyka wpływa pozytywnie na terminowość, a standardy zachowujemy wszędzie tak samo wysokie, dlatego nie będzie miało znaczenia, z którego dokładnie miasta lub jego okolic dzwonisz – zapewnimy Ci konkretne rozwiązania oraz realne korzyści.

Samochód z OC sprawcy dostępny niezwłocznie, dostarczony na czas

Odmianą wynajmu aut zastępczych jest wynajem samochodu z OC sprawcy. W takiej sytuacji koszty za wypożyczenie auta pokrywa ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia, dlatego jeżeli jesteś osobą poszkodowaną, co w tym kontekście oznacza, że Twoje auto wymaga naprawy lub kwalifikuje się do kasacji, możesz bez żadnych kosztów wynająć samochód zastępczy. Zapewnimy pojazd, który nie wzbudzi zastrzeżeń ubezpieczyciela sprawcy, co dotyczy głównie odpowiednio dobranej klasy auta.

Wykorzystanie auta zastępczego z OC sprawcy

Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów proponujemy rozwiązania wszechstronne, dlatego poza gotowym do dalszej drogi samochodem możemy udostępnić również auto lawetę i dostarczyć uszkodzony pojazd do wybranego warsztatu, a w kwestiach formalnych oferujemy reprezentowanie interesów Twoich lub Twojej firmy przed ubezpieczycielem sprawcy, na przykład w ewentualnych spornych kwestiach. Z przyjemnością odciążymy Ciebie od kwestii niezwiązanych z samym podróżowaniem.

Auto zastępcze zawsze bezpieczne i odpowiednio przygotowane

Propozycja wynajmu auta zastępczego obejmuje wszystkie posiadane przez nas pojazdy, dlatego masz pewność, że nie zmieni się znacząco komfort jazdy w stosunku do przemieszczania się Twoim własnym autem, a komfort ten może być wręcz większy między innymi za sprawą nowoczesnego wyposażenia naszych pojazdów.

Wypożyczalnia samochodów z OC i wynajem aut zastępczych to zagadnienia, z którymi borykają się nieraz nasi Klienci, a które za naszym pośrednictwem przestają być uciążliwe. Wybierz zatem profesjonalizm w nowoczesnym wydaniu i zapisz numer kontaktowy WRC Cars, ponieważ taki kontakt warto mieć przy sobie.

Podobne artykuły
Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.