Wynajem długoterminowy

Czy to wynajem długoterminowy auta osobowego, czy użytkowego, zawsze stosujemy wycenę indywidualną. Pozwala to obniżyć koszty nawet o 60% w stosunku do wynajmu krótkoterminowego.

Auto zastępcze

Jeśli potrzebne Ci auto zastępcze z OC sprawcy, trudno trafić lepiej. Samochód zastępczy dostarczamy bezpośrednio na miejsce kolizji, byś mógł od razu wrócić na trasę.

Pomoc drogowa w Białymstoku

Wynajem samochodów

Auta z WRC Cars to nowoczesna, zadbana flota. Modele cieszące się uznaniem kierowców są do Twojej dyspozycji na korzystnych zasadach wynajmu. Poznaj już dziś pełną gamę możliwości.

Zobacz pełną ofertę aut

Tani wynajem aut

Aby rozpropagować w Polsce ideę korzystania z usług wypożyczalni samochodowych, które już od lat cieszą się dużą popularnością na Zachodzie, oferujemy wynajem samochodów w cenach dopasowanych do zasobności portfela Klienta. Prócz jakości promujemy więc także ekonomię – z naszego punktu widzenia niezbędną.

Oferujemy wynajem samochodów osobowych oraz użytkowych na terenie Białegostoku i okolic. W zakresie naszej działalności zawiera się wynajem krótko- i długoterminowy, który podlega wycenie indywidualnej. W przypadku wynajmu krótkoterminowego, wyróżniamy koszty podstawowe (okres dzierżawy lub limit kilometrów) oraz ewentualne koszty dodatkowe (tu np. wypożyczenie modemu Wi-Fi lub aplikacji Yanosik). W momencie podpisywania umowy pobieramy od Klienta symboliczną kaucję w wysokości do 1000 zł. Po zdaniu samochodu jest ona oczywiście zwracana.

W zamian zapewniamy sprawne techniczne, zadbane i zatankowane do pełna pojazdy różnych segmentów. Cechują się one bez wyjątku dużą ekonomią użytkowania oraz wygodą. Realizujemy również wynajem aut z dojazdem pod wskazany adres – usługę tę szczególnie cenią Klienci, którzy utknęli na drodze lub z innych przyczyn nie mają możliwości odebrania pojazdu osobiście. Standardowa opłata kilometrowa wynosi tutaj 2 zł, natomiast dowóz w obrębie Białegostoku jest nieodpłatny.

Jeśli zależy Ci zatem na błyskawicznym wynajmie samochodów w niskiej cenie, masz właściwy adres. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, również po godzinach pracy! Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.