Pomoc drogowa 24/7
Bezpłatna pomoc dla poszkodowanego w kolizji z OC sprawcy!

Konieczność skorzystania z pomocy drogowej może dotyczyć Twojego samochodu zarówno wtedy, gdy jesteś uczestnikiem kolizji, jak też w sytuacji, kiedy z innych przyczyn auto wymaga holowania. Konkurencyjność usługi sprawia, że firmy dbają o zapewnienie Klientom korzystnych warunków autopomocy. Tak jest również w WRC Cars – proponujemy wszechstronne działania zawsze w rozsądnych cenach.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną pomoc drogową?

Nie sposób ocenić wszystkich konsekwencji danego zdarzenia drogowego pod kątem uszkodzeń pojazdu, dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej, aby Twoje auto zostało odholowane pod wskazany adres.

Laweta Renault Master z pomocy drogowej

Poza tą podstawową usługą, w ramach działań WRC Cars możemy zaproponować:

  • awaryjne uruchomienie auta poprzez doładowanie akumulatora,
  • zmianę opon lub kół, transport do punktu wulkanizacji,
  • dowóz paliwa pod wskazany adres lub poza obszar zabudowany,
  • holowanie samochodów osobowych i dostawczych,
  • wyciąganie aut z poboczy, zakopanych, zablokowanych.

Nasze doświadczenie oraz solidne pojazdy holownicze stanowią podstawę wszelkich działań, które oferujemy w ramach współpracy.

Gdy niezbędne jest holowanie auta, czyli WRC Cars w praktyce

Wszystkie czynności związane z holowaniem przeprowadzamy sprawnie i profesjonalnie, a podstawą jest szybkość dotarcia we wskazane przez Ciebie miejsce, zwłaszcza, gdy jako uczestnik zdarzenia drogowego nie możesz korzystać z własnego samochodu, który został w takim zdarzeniu uszkodzony.

Dbamy o zabezpieczenie przewożonego na lawecie auta, w ramach współpracy z zaufanymi warsztatami mechanicznymi możemy doradzić w kwestii wyboru autoserwisu, aby usługa związana z autopomocą była dla Ciebie korzystna również pod kątem przywracania sprawności Twojego pojazdu, gdy zapadnie decyzja o jego naprawie.

Pomyśl o ubezpieczeniu auto assistance dla własnej wygody

Oferujemy pełen pakiet auto assistance dla Twojego samochodu, w szczególności bezpłatną pomoc po kolizji drogowej i auto zastępcze z OC sprawcy. Kontaktując się z nami wystarczy podać nazwę ubezpieczyciela i numer polisy, abyśmy mogli wyręczyć Cię również w kwestiach formalnych, gdy zamawiasz naszą lawetę lub inną formę autopomocy.

Podczas kontaktu z nami wystarczy podać nazwę ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia i numer polisy. Na miejscu zdarzenia uzgodnimy najistotniejsze szczegóły i poinformujemy Cię o możliwości wszechstronnej pomocy, łącznie z dopilnowaniem terminowości naprawy Twojego auta, gdy taka zostanie zlecona.

Pomoc drogowa w Białymstoku i okolicach z WRC Cars

Świadcząc usługi pomocy drogowej dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, aby niezależnie od okoliczności mieli pewność, że mogą liczyć na nasz profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu w każdej sytuacji, związanej z awarią auta. Wystarczy zadzwonić: 731 293 218.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.