Samochód dostawczy jako rodzaj pojazdu osobowego ze zwiększoną przestrzenią załadunkową albo odmiana lekkiego samochodu ciężarowego, wybierany jest często do intensywnych działań związanych z transportem, dlatego jest skonstruowany i wyposażony tak, aby podołać określonym zadaniom. Widać to na przykładzie auta Renault Master, dostępnego obecnie w naszej wypożyczalni.

Wynajem samochodów dostawczych w WRC Cars Białystok

Dostępny w ramach wynajmu samochodów dostawczych Renault Master to konstrukcja i walory użytkowe na miarę sprawdzonych przedstawicieli tej grupy pojazdów. Nasi Klienci z Białegostoku oraz okolic wielokrotnie wybierali ten właśnie model i cieszy się on niesłabnącym powodzeniem. Odpowiednio przygotowany, w pełni sprawny oraz ubezpieczony – to zaledwie podstawowe atuty w WRC Cars.

We wszystkich autach ważna jest szeroko pojęta funkcjonalność, którą wyznaczają między innymi:

  • konstrukcja auta – w tym przypadku jest to solidne zawieszenie oraz wzmocnione podwozie, a w kwestii nadwozia niemal 11 m3 przestrzeni załadunkowej; całość pozwala na bezpieczne transportowanie dostaw w poszczególnych branżach lub swobodne działania prywatne, takie jak przeprowadzki,
  • silnik – jednostka napędowa Diesel to spalanie niższe niż w silnikach benzynowych, a oszczędności będą odczuwalne zwłaszcza przy częstym pokonywaniu większych odległości; w Dieslach wyższy jest również moment obrotowy, odczuwalny głównie jako płynna jazda bez częstej zmiany biegów,
  • skrzynia biegów – manualna skrzynia biegów pozwala kierowcy znacznie bardziej wpływać na dynamikę jazdy, lepiej kontrolować pojazd na zakrętach, a także radzić sobie w sytuacjach, gdy auto utknie w zaspie lub na grząskim gruncie, ponieważ tutaj dynamiczna zmiana biegów ma duże znaczenie.

Dopełnieniem, do którego użytkownicy są już przyzwyczajeni i uznają za standard, jest wspomaganie kierownicy, a także elektryczna obsługa szyb.

Długoterminowy, średnioterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych

Renault Master w opcji wynajmu samochodów dostawczych udostępniamy na czas od 1 doby, natomiast maksymalny najdłuższy okres wynajmu ustalany jest zawsze indywidualnie. Jeżeli zatem planowana jest tylko szybka przeprowadzka lub jednorazowe dostarczenie towarów do odbiorcy na niewielką odległość, można wybrać wynajem z limitem kilometrów, jeżeli natomiast w danym dniu lub okresie pojazd będzie eksploatowany znacznie intensywniej i na dużych odległościach, pracownicy wypożyczalni mogą doradzić wynajem bez limitu kilometrów.

Omawiany tutaj model Renault może być również wypożyczony jako pojazd z OC sprawcy wypadku, jeżeli udostępniamy go kierowcy poszkodowanemu. W tym przypadku, jak pisaliśmy już nieraz na naszym blogu, koszty wynajmu pokrywa ubezpieczyciel sprawcy, dlatego transakcja odbywa się bezgotówkowo. To znaczne udogodnienia dla właścicieli firm, którzy chcą – mimo zdarzenia drogowego – bez przestojów kontynuować dostarczanie towarów, zaopatrywanie podwykonawców oraz inne działania związane z profilem firmy.

Pojazd na wynajem. W samochodach dostawczych wygoda kierowcy i pasażerów

Renault Master to również bezpieczna kabina z miejscem kierowcy oraz siedzeniami dla dwójki pasażerów. Fotele są stabilne i ergonomiczne, a przestrzeń przed nimi wystarczająca na swobodne ustawienie nóg. Wynajem samochodów dostawczych jest zatem połączeniem bezpiecznego transportu towarów oraz komfortowej jazdy, także z pasażerami.

Podobne artykuły
Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.