Czas Limit 300km/doba Bez limitu
1-7 dni 99 zł 129 zł
8-14 dni 89 zł 119 zł
15-30 dni 79 zł 109 zł
Miesiąc wynajem długoterminowy
Kaucja wynosi 500 zł

Informacje

silnik Silnik: 1.9 / 120 KM
paliwo Paliwo: diesel
spalanie Spalanie: 6L/100km
skrzynia Skrzynia: manualna
drzwi Liczba drzwi: 5
miejsca Liczba miejsc: 5

Wyposażenie

  • Centralny zamek
  • Elektryczne szyby
  • Klimatyzacja
  • Wspomaganie kierownicy

Wyposażenie dodatkowo płatne

  • Wypożyczenie nawigacji - 10 zł / doba
  • Modem Wi-Fi - 10 zł / doba
  • Yanosik - 10 zł / doba

Fiat Bravo był produkowany w Europie w latach 2007-2014 i zawsze zajmował wysokie pozycje sprzedaży na rynku pierwotnym. Wynajem samochodów na całym świecie mocno by ucierpiał, gdyby po modelu Stilo zaprzestano produkcji aut kompaktowych spod znaku Fiata. Nazwa Bravo stała się bowiem synonimem dynamiki i komfortu za przystępne pieniądze. W wypożyczalni WRC Cars dowiedzą się Państwo więcej o tym pojeździe.

Zupełnie nowy Fiat

Protoplastą Fiata Bravo (oraz Brava) pierwszej generacji był model Tipo. Następnie Fiat postanowił uraczyć klientów niezbyt udanym Stilo, które ewidentnie zawiodło oczekiwania. Chcąc odrobić straty, projektanci i inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby nie powielić błędów widocznych gołym okiem u poprzednika. Tak powstał nowy model Fiata Bravo, wzorowany poniekąd na designie udanego Grande Punto.

Fiat Bravo z wypożyczalni samochodów WRC Cars

Model dostępny w naszej wypożyczalni samochodów cechuje świetne wyposażenie (m.in. klimatyzacja automatyczna, elektrycznie sterowane szyby, radio Sony z Bluetooth) oraz ekonomiczny silnik diesla typu MultiJet o mocy 120 KM i spalaniu rzędu 6 l/100 km.

Kompaktowe wymiary zewnętrzne, w połączeniu z obszernym wnętrzem i bagażnikiem o imponującej pojemności 400 l, czynią naszego Fiata Bravo atrakcyjnym zarówno w przypadku krótko-, jak i długoterminowego wynajmu aut.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Białegostoku i okolic do skorzystania z naszej oferty. Służymy flotą miejskich samochodów w doskonałym stanie technicznym, zajmujemy się również wynajmem aut użytkowych na każdą kieszeń.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.