Czas Limit 300km/doba Bez limitu
1-7 dni 199 zł 229 zł
8-14 dni 169 zł 199 zł
15-30 dni 149 zł 179 zł
Miesiąc  wynajem długoterminowy
Kaucja wynosi 1000 zł

 

Informacje

silnik Silnik: 2,5 DCi 115 KM
paliwo Paliwo: diesel
spalanie Spalanie: 9l/100km
skrzynia Skrzynia: manualna
drzwi Liczba drzwi: 2
miejsca Liczba miejsc: 3

Wyposażenie

  • Centralny zamek
  • Elektryczne szyby
  • Wspomaganie kierownicy

Wyposażenie dodatkowo płatne

  • Wypożyczenie nawigacji - 10 zł / doba
  • Modem Wi-Fi - 10 zł / doba
  • Yanosik - 10 zł / doba

Wymiary platformy (dł/szer)

  • 4300[mm] x 2100[mm]

Początki Renault Mastera

Laweta Renault Master jest dobrze znana w każdej europejskiej wypożyczalni autolawet, firmie trudniącej się transportem pojazdów czy na przykład koordynacją zleceń w zakresie pomocy drogowej. Mamy w końcu do czynienia z pojazdem relatywnie niedrogim, a jednocześnie charakteryzującym się wyjątkową solidnością.

W 1981 r. Renault stworzyło model Master, który szturmem podbił ówczesny sektor usług transportowych. Zadecydowała o tym wysoka jakość zastosowanych podzespołów, nowatorska konstrukcja, wydajność silników oraz funkcjonalność. Master był też tańszy od swoich głównych konkurentów – Volkswagena LT i Mercedesa Transportera T1 – dzięki czemu jego popularyzacja przebiegła szybciej, niż przewidywali specjaliści od marketingu. Już pierwsza generacja samochodu występowała w kilku wersjach:

  • nadwozia (furgon, mikrobus oraz rama przygotowana pod zabudowę),
  • dopuszczalnej masy całkowitej (od 2,8 do 3,5 t),
  • rozstawu osi (od 2,87 do 3,70 m).

Umożliwiało to wykorzystywanie go do najróżniejszych celów, które nie ograniczały się bynajmniej do prostego transportu drobnicowego.

Auto laweta z Białegostoku

W 1997 r. Renault zaprezentowało kolejną generację modelu, bliźniaczego skądinąd z Oplem Movano. Nowy Master zebrał na tyle pochlebne recenzje, że w 1998 r. okrzyknięto go Samochodem Dostawczym Roku. Podobnie jak poprzednik, występował w wielu wersjach nadwozia, lecz zmieniona gama silników diesla czyniła go autem znacznie bardziej dynamicznym, a zarazem oszczędniejszym.

Wynajem lawet w naszej wypożyczalni opiera się właśnie na pojeździe Renault Master drugiej generacji. Ze względu na brak nadużycia elektroniki, którym zostały obarczone kolejne wersje modelu, możemy tutaj mówić o dużej niezawodności. Silnik diesla dCi 2,5 l o mocy 115 KM zapewnia sprawne przemieszczanie się nawet przy dużych obciążeniach, a spalanie na poziomie 9 l/100 km oznacza tanią eksploatację, zwłaszcza na dłuższych trasach.

Wymiary zaopatrzonej w wyciągarkę platformy wynoszą 4,3 x 2,1 m. Laweta z naszej wypożyczalni aut sprawdzi się więc doskonale w przypadku przewozu pojazdów klasy kompakt, segmentu B oraz mniejszych. Jej stan techniczny nie może budzić zastrzeżeń niejako z urzędu, ponieważ stanowi ona również część floty Auto Pomocy spod znaku WRC Cars.

Nasza wypożyczalnia samochodów jest znana w całym Białymstoku i jego okolicach za sprawą niskich cen, sympatycznej obsługi oraz pojazdów spełniających najwyższe normy. Jednym z ich przykładów może być omawiana laweta Renault Master, która pomimo upływu lat, niewiele odbiega od stanu fabrycznego. Zapraszamy więc do bliższych oględzin – wynajem lawet w naszej wypożyczalni zawsze się opłaca! Kontakt z nami pomoże w podjęciu decyzji.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.