Czas Limit 300km/doba Bez limitu
1-7 dni 99 zł 119 zł
8-14 dni 89 zł 109 zł
15-30 dni 79 zł 99 zł
Miesiąc 1800 zł (5000km) 2300 zł
Kaucja wynosi 500 zł

 

Informacje

silnik Silnik: 1.9 / 100 KM
paliwo Paliwo: diesel
spalanie Spalanie: 6l/100km
skrzynia Skrzynia: manualna
drzwi Liczba drzwi: 5
miejsca Liczba miejsc: 5

Wyposażenie

  • Tempomat

Wyposażenie dodatkowo płatne

  • Wypożyczenie nawigacji - 10 zł / doba
  • Modem Wi-Fi - 10 zł / doba
  • Yanosik - 10 zł / doba

Opel Astra trzeciej generacji, oznaczanej literą H – kompakt o przestronnym wnętrzu i bogatej gamie silnikowej, znany klientom wypożyczalni aut na całym świecie. Praktyczny, a zarazem niepozbawiony sportowego zacięcia za sprawą atrakcyjnego designu. Godny następca wszystkich poprzednich modeli.

Niemiecka solidność, duch rywalizacji

Pierwsza generacja Opla Astry została zaprezentowana w roku 1991 i z miejsca stała się prawdziwym przebojem. Nie inaczej było w przypadku Opla Astry H, produkowanego od roku 2004.
Model dostępny w naszej wypożyczalni samochodów został wyposażonych w wysokoprężny silnik diesla o mocy 100 KM. Zbilansowana moc pozwala na utrzymanie spalania na poziomie 6 l/100 km, a turbina zapewnia odpowiednią dozę bezpieczeństwa w trakcie przykładowych manewrów wyprzedzania. To jednak dopiero niewielki wycinek zalet Opla, oferowanego przez nas w ramach krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów.

Opel Astra: sprawdzone auto zastępcze

Choć mamy tutaj do czynienia z modelem kombi, czyli jednym z najdłuższych wariantów nadwozia (ok. 4,5 m), nadal nie są to wymiary utrudniające wygodne przemieszczanie się po mieście. Dodatkowe centymetry z nawiązką rekompensuje bagażnik o imponującej pojemności 490 l. Obrazu idealnego auta zastępczego lub tymczasowego środka transportu dopełnia automatyczna klimatyzacja, radio z mp3 oraz elektrycznie szyby.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej białostockiej wypożyczalni aut lub do kontaktowania się z nami drogą elektroniczną!

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.