Czas Limit 300 km/doba Bez limitu
1-7 dni 79 zł 99 zł
8-14 dni 69 zł 89 zł
15-30 dni 59 zł 79 zł
Miesiąc 1500 zł (5000km) 1900 zł
Kaucja wynosi 500 zł

Informacje

silnik Silnik: 1.2 / 80 KM
paliwo Paliwo: benzyna
spalanie Spalanie: 6.5l/100km
skrzynia Skrzynia: manualna
drzwi Liczba drzwi: 3
miejsca Liczba miejsc: 5

Wyposażenie

  • Centralny zamek
  • Elektryczne szyby
  • Klimatyzacja
  • Wspomaganie kierownicy

Wyposażenie dodatkowo płatne

  • Wypożyczenie nawigacji - 10 zł / doba
  • Modem Wi-Fi - 10 zł / doba
  • Yanosik - 10 zł / doba

Opel Corsa wczoraj i dziś

Wśród samochodów segmentu klasy B, Opel Corsa święci triumfy od wielu już lat, stąd wiele współczesnych wypożyczalni samochodów posiada ten model w swojej ofercie. Przyczyn, które zadecydowały o jego popularności jest bardzo wiele: bezawaryjność, przestronność wnętrza, dobre właściwości jezdne i przede wszystkim atrakcyjna cena.

Pierwszy egzemplarz Opla Corsy A zjechał z linii produkcyjnej w 1982 r. Samochód w wersji hatchback (tak, był również sedan) miał zaledwie ok. 3,6 m długości oraz 1,5 m szerokości. Na tamte czasy był to wystarczający standard, który szybko znalazł zainteresowanie wśród wielbicieli małych, ekonomicznych aut miejskich. Dla porównania, obecny model Opla Corsy hatchback, oznaczony literą E, ma ponad 4 m długości i 1,7 m szerokości. To pokazuje skalę rosnących potrzeb odbiorców.

Opel Corsa D, czyli poprzednia edycja popularnego niemieckiego malucha, pod względem wymiarów przypomina w dużej mierze swojego następcę (dzielą ich dosłownie milimetry). Dostępna gama silników czyni go z kolei idealnym wyborem dla każdej wypożyczalni aut. Mamy tu bowiem do czynienia z przedziałem od 60 KM (1.0 Twinport EcoFLEX) aż do 192 KM (1.6 Turbo ECOTEC OPC) dla samych tylko silników benzynowych. Oferta silników diesla jest nieco uboższa, co jednak niewiele jej ujmuje. Nie wszyscy producenci zwykli bowiem oferować aż 5 rodzajów jednostek napędowych (przedział: 75 – 130 KM).

Opel Corsa a wynajem aut

Model dostępny w Białostockim WRC Cars to właśnie Opel Corsa D. Auto zostało wyposażone w silnik benzynowy o pojemności 1.2 l Twinport ECOTEC, a więc jednostkę nowej generacji, która charakteryzuje się dużą dynamiką i niskim spalaniem. Przy oszczędnej jeździe samochód potrafi spalić poniżej 6 l, natomiast w cyklu mieszanym wartość ta będzie oscylowała wokół 6,5 l/100 km.

5 drzwi i bagażnik o pojemności 285 l (1050 l przy złożonych siedzeniach) zapewniają duży komfort podróżowania nawet 3-osobowej, zaopatrzonej w podręczny bagaż rodzinie. Niezbędniki w postaci elektrycznych szyb czy klimatyzacji czynią jazdę naszym Oplem Corsą jeszcze przyjemniejszą, niezależnie od warunków pogodowych. Corsa sprawdza się więc jako auto zastępcze o każdej porze roku, zarówno w warunkach miejskich, jak i na dłuższych dystansach.

W naszej wypożyczalni samochodów Opel Corsa D jest dostępny w ramach wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego. W przypadku dłuższych okresów eksploatacji jesteśmy oczywiście w stanie zaoferować jeszcze atrakcyjniejsze warunki współpracy, dlatego zapraszamy do przesyłania zapytań o wycenę indywidualną. Zawsze chętnie udowadniamy, że wynajem samochodów nie musi być kosztowny.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.