Czas Limit 300km/doba Bez limitu
1-7 dni 119 zł 149 zł
8-14 dni 109 zł 129 zł
15-30 dni 99 zł 119 zł
Miesiąc wynajem długoterminowy
Kaucja wynosi 500 zł

 

Informacje

silnik Silnik: 2,8 DTi 114 KM
paliwo Paliwo: diesel
spalanie Spalanie: 8l/100km
skrzynia Skrzynia: manualna
drzwi Liczba drzwi: 2
miejsca Liczba miejsc: 3

Wyposażenie

  • Elektryczne szyby
  • Wspomaganie kierownicy

Wyposażenie dodatkowo płatne

  • Wypożyczenie nawigacji - 10 zł / doba
  • Modem Wi-Fi - 10 zł / doba
  • Yanosik - 10 zł / doba

Wymiary ładunkowe (dł/szer/wys)

  • 3300[mm] x 1800[mm] x 1800[mm]

Historia modelu

Pojedyncze Renault Mastery pojawiły się na naszych drogach jeszcze w czasach, gdy flota pojazdów transportowych w Polsce ograniczała się do leciwych Nys i Żuków. Wynajem busów tego pokroju nie był wówczas możliwy, więc nieliczne egzemplarze Mastera wywoływały zrozumiałą ekscytację. Jak natomiast jest dzisiaj?

Pierwsze Renault Master nie prezentowało się na pewno tak okazale, jak późniejsze modele, ale nie przeszkodziło mu to być obecnym na rynku przez równe 18 lat. Montowano w nim silniki benzynowe (nie cieszyły się one przesadną popularnością) oraz silniki diesla o mocy od 61 do 94 KM, które cechowały się długowiecznością oraz niezawodnością. Dokładnie tego samego można było oczekiwać po wszystkich pozostałych podzespołach. Prosta, pozbawiona skomplikowanych systemów elektronicznych konstrukcja stanowiła doskonały przykład tzw. wołu roboczego, który w dużym stopniu odmienił oblicze ówczesnego transportu. Między innymi dlatego każda szanująca się wypożyczalnia busów ma dzisiaj w swojej ofercie przynajmniej jeden pojazd opatrzony logo Renault.

Kolejne generacje Mastera były produkowane znacznie krócej w stosunku do protoplasty (odpowiednio 5, 8 i dotychczasowo 6 lat dla generacji bieżącej), głównie na skutek przemian rynkowych. Na przestrzeni lat Master w zasadzie nie zmieniał swoich gabarytów. W wersji standardowej nadal jest to ok. 5 m długości i 2 m szerokości. Jedynie wersja long zarejestrowała wzrost z oryginalnych 5640 mm do obecnych 6198 mm. Świadczy to niewątpliwie o ponadczasowości pierwotnego projektu.

Wynajem busa marki Renault

W naszej białostockiej wypożyczalni aut osobowych i użytkowych wynajem busa Renault Master jest szczególnie opłacalny. Dlaczego? Dysponujemy modelem drugiej generacji, przez wielu postrzeganym jako najlepszy z całego zestawienia z uwagi na trwałość konstrukcyjną, dużą przestrzeń załadunkową (3,3 x 1,8 x 1,8 m) czy wreszcie tradycjonalizm mechaniki. Kolejne argumenty to duży komfort jazdy oraz wysoka kultura pracy silnika diesla o pojemności 2,8 l (114 KM), który odznacza się spalaniem na poziomie 8 l/100 km.

Wynajem aut transportowych zawsze wiąże się z ryzykiem otrzymania pojazdu mocno wyeksploatowanego, wykazującego niedobory mocy, zużycie sprzęgła i skrzyni biegów czy problemy układu zawieszenia. W przypadku Renault Mastera spod szyldu WRC Cars można natomiast mówić o perfekcyjnym stanie technicznym, popartym aktualną pieczęcią w dowodzie rejestracyjnym. Auto jest oczywiście objęte polisą ubezpieczeniową i wyposażone we wszystkie elementy niezbędne do poruszania się po polskich drogach, w tym trójkąt i gaśnicę.

W prowadzonej przez nas wypożyczalni busów kierujemy się zasadą: więcej za mniej. Dlatego też opcje wynajmu długoterminowego są u nas szczególnie korzystne i uzależnione wyłącznie od indywidualnych potrzeb Klientów. Aby wynajem busów był jeszcze wygodniejszy, rezerwacji można dokonywać m.in. za pomocą formularza online, dostępnego na naszej stronie. Zachęcamy do kontaktu!

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.