wynajem busów

Transport przedmiotów wielkogabarytowych z punktu widzenia klienta jest zwykle przedsięwzięciem mało opłacalnym. Za sprawą wynajmu busów można jednak znacząco ograniczyć koszty transportu, a jednocześnie pozbawić się konieczności wielogodzinnego wypatrywania samochodu dostawcy na horyzoncie. Oczywiście to tylko jedne z wielu korzyści.

Transport we własnym zakresie

Któż w swoim życiu nie uiszczał nieproporcjonalnie wysokiej opłaty z tytułu transportu zakupionych mebli czy materiałów budowlanych? Dysponowanie w takiej sytuacji pojazdem użytkowym, który zapewnia każda solidna wypożyczalnia busów, umożliwia transport wielkogabarytowych lub niewymiarowych towarów samodzielnie, za cenę znacznie niższą niż ta narzucona przez sklep.

Co więcej, własny pojazd transportowy niweluje bariery wynikające z dużych odległości. Na przykład towary pokroju elementów ogrodzenia lub ciężkich kominków z osprzętem, niedostępne zazwyczaj na prowincji, można z powodzeniem zakupić nieopodal miejsca zamieszkania, a następnie dowieźć do domku letniskowego w trakcie sezonu wakacyjnego.

Wynajem busa sprawdza się także doskonale w przypadku przeprowadzek. Przewożenie części dobytku własnym samochodem osobowym z punktu A do punktu B jest zwyczajnie nieopłacalne ze względu na ograniczenia przestrzeni bagażowej. Ilość kursów, które trzeba odbyć, aby przetransportować ułamek sprzętów obecnych w pierwotnym miejscu zamieszkania, zachęca do angażowania profesjonalnych firm trudniących się przeprowadzkami. Te z kolei zwykły cenić swoje usługi dość wysoko. Wynajem busów pozwala na ograniczenie przejazdów pomiędzy pierwszym i drugim lokum do niezbędnego minimum.

Renomowana wypożyczalnia busów

renault masterBiałystok to główny obszar działania WRC Cars. Zajmujemy się wynajmem pojazdów osobowych oraz użytkowych, świadczymy usługi auto pomocy, zapewniamy też samochody zastępcze z OC sprawcy. Wynajem busów w naszej wypożyczalni to atrakcyjna oferta zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych – m.in. ze względu na korzystne formy dzierżawy długoterminowej.

W ramach oferty wynajmu busów oferujemy pojazd, który sprawdza się w najtrudniejszych warunkach, przy maksymalnym obciążeniu. Nasze Renault Master, bo o nim konkretnie mowa, napędza niezawodny silnik diesla o pojemności 2,8 l i mocy 114 KM. Potężna, a zarazem funkcjonalna przestrzeń załadunkowa (3,3 x 1,8 x 1,8 m), stanowi wyznacznik w dziedzinie nowoczesnego transportu. Stan techniczny samochodu nie budzi oczywiście jakichkolwiek zastrzeżeń, opony charakteryzują się wysokim bieżnikiem, a przestronna 3-osobowa kabina zapewnia rzadko spotykany jak na realia logistyki komfort podróżowania.

Podsumowując, wynajem busa w WRC Cars to inwestycja, która się opłaca i która procentuje. Większość naszych Klientów, niezaznajomiona wcześniej z usługami transportu, decydowała się na ponowne wypożyczenie auta transportowego na własny użytek. W grę wchodziły tu zarówno kursy jednodniowe, przy ustalonym limicie kilometrów, jak i kilkumiesięczne okresy bez tzw. kilometrówki. Mamy nadzieję, że i Ty wkrótce zdecydujesz się na usługi naszej wypożyczalni busów!

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.