W celu rozpropagowania w Polsce idei korzystania z usług wypożyczalni samochodowych, cieszących się już od lat na Zachodzie dużą popularnością, oferujemy wynajem samochodów w cenach dopasowanych do zasobności portfela Klienta. Promujemy więc prócz jakości także ekonomię – niezbędną z naszego punktu widzenia.

Tani wynajem aut

Na terenie Białegostoku i okolic oferujemy wynajem samochodów osobowych oraz użytkowych. W zakresie działalności naszej wypożyczalni WRC Cars zawiera się wynajem krótko- i długoterminowy, podlegający wycenie indywidualnej. W przypadku wynajmu krótkoterminowego, wyszczególniamy koszty podstawowe (czasookres dzierżawy lub limit kilometrów) oraz ewentualne koszty dodatkowe (tu np. wypożyczenie modemu Wi-Fi lub aplikacji Yanosik). W chwili podpisywania umowy pobieramy od Klienta symboliczną kaucję w wysokości do 1000 zł. W momencie zdania samochodu, kaucja jest oczywiście zwracana.

tani wynajem samochodów osobowych w Białymstoku

W zamian zapewniamy zadbane, sprawne technicznie i zatankowane do pełna pojazdy różnych segmentów, które bez wyjątku cechują się dużą ekonomią użytkowania oraz wygodą. Realizujemy również wynajem aut z dojazdem pod wskazany adres – usługę tę w szczególności cenią Klienci, którzy utknęli na drodze lub z innych powodów nie mają możliwości odebrania pojazdu osobiście. Standardowa opłata kilometrowa wynosi tutaj 2 zł, zaś dowóz w obrębie Białegostoku jest nieodpłatny.

Jeśli więc zależy Ci na szybkim wynajmie samochodów w niskiej cenie, trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, również po godzinach pracy!

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.