Aby rozpropagować w Polsce ideę korzystania z usług wypożyczalni samochodowych, które już od lat cieszą się dużą popularnością na Zachodzie, oferujemy wynajem samochodów w cenach dopasowanych do zasobności portfela Klienta. Prócz jakości promujemy więc także ekonomię – z naszego punktu widzenia niezbędną.

Tani wynajem aut

Oferujemy wynajem samochodów osobowych oraz użytkowych na terenie Białegostoku i okolic. W zakresie działalności naszej wypożyczalni WRC Cars zawiera się wynajem krótko- i długoterminowy, który podlega wycenie indywidualnej. W przypadku wynajmu krótkoterminowego, wyróżniamy koszty podstawowe (czasookres dzierżawy lub limit kilometrów) oraz ewentualne koszty dodatkowe (tu np. wypożyczenie modemu Wi-Fi lub aplikacji Yanosik). W momencie podpisywania umowy pobieramy od Klienta symboliczną kaucję w wysokości do 1000 zł. Po zdaniu samochodu, jest ona oczywiście zwracana.

tani wynajem samochodów osobowych w Białymstoku

W zamian zapewniamy sprawne techniczne, zadbane i zatankowane do pełna pojazdy różnych segmentów. Cechują się one bez wyjątku dużą ekonomią użytkowania oraz wygodą. Realizujemy również wynajem aut z dojazdem pod wskazany adres – usługę tę szczególnie cenią Klienci, którzy utknęli na drodze lub z innych przyczyn nie mają możliwości odebrania pojazdu osobiście. Standardowa opłata kilometrowa wynosi tutaj 2 zł, natomiast dowóz w obrębie Białegostoku jest nieodpłatny.

Jeśli zależy Ci zatem na błyskawicznym wynajmie samochodów w niskiej cenie, trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, również po godzinach pracy!

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.