Punkt odbioru w Augustowie, tel. 791 418 000

Samochód z wypożyczalni AugustówWypożyczalnia samochodów WRC Cars również w Augustowie daje możliwość wynajęcia auta na dogodny okres w oparciu o optymalne warunki. Nasza propozycja obejmuje wszechstronne działania, mające na celu usprawnienie Klientom codziennych podróży w celach służbowych i prywatnych. Nasze doświadczenie oraz znajomość rynku sprawiają, że zawsze dobieramy rozwiązania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Solidna wypożyczalnia samochodów dla Klientów z Augustowa

Oferowane przez nas samochody dostępne są w siedzibie WRC Cars, a na Twoje życzenie możemy dostarczy wybrany pojazd pod wskazany adres, dlatego wygodnie skorzystasz z usług wypożyczalni samochodów także w Augustowie. Zatankowane i gotowe do jazdy auto nasz kierowca dostarczy w ustalonym wcześniej terminie, może również odebrać je po okresie wynajmu w oparciu o wcześniejsze ustalenia.

Wybierając oferowane przez nas działania masz pewność, że:

  • gwarantujemy optymalny wybór aut – samochody z różnych segmentów to możliwość wynajmu z uwzględnieniem Twojego budżetu,
  • dbamy o stan pojazdów – regularne przeglądy techniczne i bieżąca naprawa najdrobniejszych usterek to u nas standard,
  • zapewniamy elastyczny okres wynajmu – w zależności od Twoich planów może to być usługa wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego lub długoterminowego,
  • pokrywamy koszty poszczególnych napraw – w przypadku usterek powstałych nie z Twojej przyczyny, nie płacisz za naprawy.

Nasza flota obejmuje auta osobowe, dostawcze, posiadamy również auto lawetę. Wzbogacając gamę pojazdów o kolejne modele dbamy, aby były odpowiednio wyposażone w standardzie, komfortowe oraz bezpieczne. W ten sposób spełniamy oczekiwania naszych stałych i nowych Klientów.

Wynajem samochodów z limitem lub bez limitu kilometrów

Odpowiedzią na indywidualne potrzeby kierowców jest również rozdzielenie wynajmu samochodów z limitem kilometrów od wynajmu bez limitów. W pierwszym przypadku ustalony jest odgórnie dzienny lub miesięczny przebieg, którego nie należy przekraczać. Obecnie jest to 300 km na dobę lub 5000 km miesięcznie, a zatem na tyle dużo, aby umożliwiać realizowanie określonych planów związanych z wyjazdami.

Droga do wypożyczalni z AugustowaBrak limitu kilometrów oznacza wyższe koszty, lecz jednocześnie swobodę podróżowania. Bez względu na to, czy przewidujesz daleki wakacyjny wyjazd z rodziną, czy w celach służbowych odbędziesz podróż w zagraniczną delegację, brak ograniczeń będzie dużym udogodnieniem. W przypadku wątpliwości zawsze możesz skorzystać z fachowych porad obsługi wypożyczalni WRC Cars.

Auta z naszej wypożyczalni samochodów także w Augustowie – warto skorzystać

Rozszerzając zasięg działania naszej wypożyczalni samochodów o Augustów i inne podlaskie miasta, możemy zapewnić fachową realizacje każdego zlecenia. Doświadczeni w wynajmie aut jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i poznaj dogodne warunki współpracy. Zapraszamy, wystarczy do nas zadzwonić, wysłać mail lub napisać przez formularz.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.