Współczesne wypożyczalnie samochodów dostawczych to miejsca, gdzie nowoczesne pojazdy są odzwierciedleniem potrzeb Klientów, a warunki wynajmu pozwalają z powodzeniem usprawnić transport w danej firmie. Przy braku samochodów służbowych zakupionych lub leasingowanych na potrzeby firmy, często wybieraną formą jest właśnie wynajem od krótkoterminowego poprzez średnioterminowy po długoterminowy. Wzajemna współpraca wypożyczalni z przedsiębiorstwami i w właścicielami firm daje obustronne korzyści.

Solidne pojazdy i wysoka jakość usług w wypożyczalni samochodów dostawczych

Rosnące za potrzebowanie na okresowe lub stałe uzupełnianie służbowej floty oznacza w praktyce, że zasób busów lub innych pojazdów pojazdów z tej kategorii w wypożyczalni samochodów dostawczych będzie na bieżąco uzupełniany, a co za tym idzie – pojawiają się auta nowsze, bardziej funkcjonalne, z niewielkim przebiegiem. Wypożyczalniom takim można z powodzeniem powierzyć obsługę spedycji oraz transportu w kwestii zapewnienia pojazdów i skorzystać z doradztwa w kwestiach organizacyjnych.

Większe zapotrzebowanie na auta dostawcze sprawia również, że w ramach działania poszczególnych wypożyczalni starannie selekcjonowane są miejsca zakupu aut, dlatego każde wypożyczenie opiera się na odpowiednio wyposażonych i profesjonalnie przygotowanych pojazdach. Są one często użytkowane na długich trasach, a ich przestrzeń bagażowa jest wypełniania do dopuszczalnych górnych granic ładowności. To wystarczające argumenty, aby stawiać wyłącznie na pewne oraz bezpieczne rozwiązania.

Dlaczego wypożyczalnia samochodów dostawczych jest miejscem z potencjałem?

Bez względu na to, czy firma prowadzona przez Klienta wypożyczalni samochodów dostawczych jest zorientowana na nieustanne podróżowanie, czy transport ogranicza się do kilku krótkich przejazdów dziennie, wynajem busa może okazać się korzystnym rozwiązaniem. Z punktu widzenia firmy istotne jest, że poza opłatą za wynajem oraz ponoszeniem kosztów paliwa, nie ma zazwyczaj dodatkowych opłat w standardzie.

Wszelkie rutynowe kontrole, wymiana opon lub naprawy wynikające jedynie z naturalnego zużycia poszczególnych elementów samochodu spoczywają na wypożyczalni i ze stałych opłat, które wnosi Klient, pokrywane są ich koszty. W porównaniu zatem do użytkowania prywatnego samochodu w celach służbowych:

  • auto z wypożyczalni zostaje objęte jej opieką w kwestiach technicznych,
  • opłata za wynajem zaspokaja także podstawowe i/lub dodatkowe pakiety ubezpieczeń, co ma znaczenie zarówno w codziennym użytkowaniu, jak też na przykład w celu uzyskania odszkodowania z OC sprawcy wypadku albo kolizji,
  • istniej możliwość szybkiej wymiany pojazdu na nowszy model na określonych warunkach, bez zobowiązania do zakupu albo leasingowania.

Zapotrzebowanie firm na wynajem busów lub innych aut dostawczych sprawia, że wypożyczalnie oferujące takie pojazdy są zorientowane na indywidualne potrzeby Klientów i proponują przejrzyste oraz korzystne warunki współpracy.

Wynajem aut dostawczych w Białymstoku – z doświadczenia WRC Cars

Aby wypożyczalnia samochodów dostawczych w Białymstoku funkcjonowała sprawnie, powinna budować swoją renomę na zaufaniu Klientów oraz ich chęci do ponownego korzystania z usług. Również dla nas są to istotne kwestie, na których opieramy nasze codzienne działania. Korzyścią dla firm jest solidna flota i wysoka jakość usług, natomiast dla nas jako wypożyczalni – możliwość stałego rozwoju i udoskonalania właśnie z myślą o Klientach.

Podobne artykuły
Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.