Punkt odbioru w Ełku, tel. 791 418 000

Samochody wypożyczone w EłkuWybierając WRC Cars możesz zamówić usługi naszej wypożyczalni samochodów także do Ełku, łącznie z dostarczeniem auta pod wskazany przez Ciebie adres. Zróżnicowana gama pojazdów oraz dogodne warunki wynajmu to jedne z licznych korzyści, które zapewniamy w ramach współpracy. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą mailową już przy pierwszym kontakcie.

Ułatwienia z wypożyczalnią samochodów. Do Ełku nam po drodze

Bez względu na powód, dla którego wybierasz wynajem samochodu, w WRC Cars będziesz mieć pewność solidnie przygotowanej propozycji. W oparciu o Twoje potrzeby przygotujemy najkorzystniejsze opcje dotyczące samochodów osobowych lub dostawczych, a jeżeli jest taka potrzeba – również wynajmu lawety.

Nasza wypożyczalnia samochodów Ełk i jego okolice obejmuje swoim zasięgiem, aby wspomagać Cię w:

  • gospodarowaniu budżetem – z góry określone stawki za wynajem dzienny lub jedna kwota miesięczna to możliwość planowania nakładów finansowych w kwestii korzystania z auta,
  • rozsądnym planowaniu wyjazdów prywatnych – pomocna jest tutaj opcja bez limitu kilometrów, która nie określa dopuszczalnego górnego przebiegu auta po wynajmie,
  • kontaktach służbowych – codzienne podróże służbowe, częste lub sporadyczne delegacje to również sytuacje, w których sprawdzi się wypożyczone auto odpowiedniej klasy,
  • zarządzaniu flotą – elastyczne warunki wynajmu oznaczają możliwość wynajęcia samochodu dla firmy na dogodny czas.

W opcji wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego otrzymasz do dyspozycji auto odpowiednio na czas od jednej doby nawet do kilku lat w oparciu o indywidualne ustalenia. Każda z tych możliwości to dogodne warunki oraz fachowa pomoc pracownika wypożyczalni przez cały okres trwania umowy.

Pewność i bezpieczeństwo w kwestii wynajmu samochodów

Oddając auta do dyspozycji naszych Klientów dbamy o wszystkie szczegóły wpływające na komfort użytkowania pojazdu. Wynajem samochodów w WRC Cars oznacza więc bezpieczeństwo w postaci sprawnych technicznie modeli osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy w stacji kontroli pojazdów, okresowa wymiana płynów i ogumienia to jedne z licznych czynności, wykonywanych przez nas dla utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa aut.

Zawarcie umowy wypożyczenia auta w EłkuDopełnieniem są odpowiednio dobrane pakiety ubezpieczeń, które obejmują liczne sytuacje drogowe i inne okoliczności związane z wynajętym pojazdem. Przykładem mogą być wszystkie zdarzenia, w których auto uległo uszkodzeniu, lecz nie z Twojej przyczyny. Koszty naprawy pokrywa wtedy nasz ubezpieczyciel, a jeżeli doszło do kolizji lub wypadku, wyłania się kwestia auta z OC sprawcy.

Wynajem samochodów w Ełku – jesteśmy do dyspozycji

Propozycja wynajmu samochodów w Ełku to nasza usługa, w której Klienci z miasta i okolic mogą wybrać profesjonalną wypożyczalnię, aby czerpać z takiej współpracy realne korzyści. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, masz prawo jazdy oraz dowód tożsamości, aby w oparciu o indywidualne ustalenia wynająć u nas auto. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.