Punkt odbioru w Grajewie, tel. 791 418 000

Oferta wypożyczenia busa GrajewoNasza wypożyczalnia samochodów realizuje swoje usługi w Grajewie dzięki możliwości zamówienia auta pod wskazany adres lub poprzez odbiór pojazdu w naszej siedzibie. Niezależnie od wybranej opcji zapewniamy optymalny wybór aut różnych klas, odpowiednio wyposażonych, ubezpieczonych i w pełni sprawnych. Jest to zatem optymalna propozycja również dla Ciebie.

Solidna wypożyczalnia samochodów? W Grajewie zawsze na czas

Bez względu na to, czy potrzebujesz auta do celów służbowych, czy prywatnych, z powodzeniem wybierzesz odpowiedni model. WRC Cars możliwość wynajęcia samochodu oznacza zawsze współpracę na korzystnych warunkach, ponieważ dbamy o faktyczne potrzeby Klientów, a sam wynajem dostosowujemy do indywidualnych planów.

Zasięg naszej wypożyczalni samochodów to poza Grajewem także jego bliższe oraz dalsze okolice, a korzyści, których możesz mieć pewność, obejmują między innymi:

  • szeroką gamę pojazdów – na krótki weekendowy wyjazd wystarczyć może miejskie auto rodzinne, natomiast auta wyższej klasy sprawdzą się choćby w kontaktach z kontrahentami,
  • wynajem na dogodny termin – oferujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy,
  • indywidualnie dobraną opcję – wynajem z limitem kilometrów to rozwiązanie na krótsze trasy, natomiast bez limitu kilometrów kosztuje więcej, lecz daje też większą swobodę,
  • profesjonalną obsługę – wypożyczalnia to również jej pracownicy, którzy rzeczowo odpowiedzą na każde pytanie i pomogą dokonać wyboru.

W naszych codziennych działaniach dbamy o sprawną komunikację, gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy, a realizując poszczególne zlecenia w siedzibie wypożyczalni lub na danym terenie, zapewniamy Klientom wysoką jakość usług, popartą sumiennością i doświadczeniem.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych – WRC Cars

Profil działania naszej wypożyczalni samochodów jest szeroki, dlatego oferujemy samochody osobowe, dostawcze, a takę auto lawetę. Taka wszechstronność sprawia, że wybierając jedną firmę możesz liczyć na pomoc w każdej sytuacji, gdy potrzebujesz wynająć auto. Auto laweta natomiast jest pomocna do sprowadzania pojazdów, które z określonych przyczyn nie mogą poruszać się po drodze. Może to być na przykład sytuacja, gdy zagraniczne auto nie zostało jeszcze zarejestrowane w kraju.

Wypożyczenie dużego samochodu z GrajewaJazda wypożyczonym samochodem stanie się jeszcze bardziej komfortowa, jeżeli skorzystasz z dodatkowych opcji. Proponujemy na czas wynajmu między innymi nawigację oraz modem Wi-Fi. Zwłaszcza, jeżeli takie sprzęty znajdują się w Twoim własnym lub służbowym aucie, będzie to znaczące udogodnienie. Kontaktując się z nami możesz zapytać o wszystkie proponowane dodatki, aby wybrać to, czego faktycznie potrzebujesz.

Wynajem samochodów w Grajewie w rozsądnej cenie

Decydując się na usługę wynajmu samochodów w Grajewie z WRC Cars możesz liczyć na konkurencyjne stawki w każdej opcji. Dodatkowo warto odwiedzać naszą stronę internetową, gdzie w zakładce „Promocje” informujemy o bieżących zniżkach, rabatach oraz innych atrakcyjnych możliwościach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, stawiamy na nowoczesne i przyjazne Klientom rozwiązania.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.