Punkt odbioru w Łomży, tel. 791 418 000

Oferta wynajmu samochodu w ŁomżyZasięg naszej wypożyczalni samochodów obejmuje wiele miast, dlatego również do Klientów z Łomży kierujemy naszą indywidualną propozycję współpracy. Usługa jest niezwykle wygodna, ponieważ samochód możemy dostarczyć pod wskazany adres po ustaleniu szczegółów, a gdy minie okres wynajmu – odebrać auto również ze wskazanej lokalizacji. Jest to atut zwłaszcza dla osób, które z dowolnych przyczyn nie planują wizyty w siedzibie wypożyczalni.

Nasza wypożyczalnia samochodów dla użytkowników z Łomży i okolic

Obecnie usługi wynajmu aut są przygotowywane wszechstronnie, z uwzględnieniem aktualnych branżowych wytycznych, ale przede wszystkim w trosce o faktyczne potrzeby Klientów. W WRC Cars dbamy więc o to, aby każdy kontakt z naszą wypożyczalnią przynosił spodziewane efekty w postaci przejrzystej oraz atrakcyjnej propozycji wynajmu auta.

Szukając wypożyczalni samochodów z Łomży w Internecie trafisz z pewnością na naszą stronę, ponieważ jesteśmy do dyspozycji Klientów również online. Wybierając dowolną formę kontaktu i korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że wynajmowane przez nas auta są:

  • w pełni sprawne – świadczą o tym badania techniczne, a także kontrole poza rutynowymi przeglądami, regularna sezonowa zmiana ogumienia,
  • funkcjonalne – w zależności od charakteru auta; w samochodzie osobowym może podróżować cała rodzina, natomiast auto dostawcze usprawni wszelki transport,
  • ubezpieczone – optymalnie dobrany pakiet ubezpieczeń sprawia, że nasza wypożyczalnia podoła każdemu zdarzeniu drogowemu,
  • gotowe do jazdy – czyste wewnątrz i na zewnątrz, z opróżnionym bagażnikiem, zatankowane do pełna.

Nasze pojazdy udostępniamy zarówno osobom prywatnym jak i firmom, dotyczy to każdego proponowanego modelu. Nie stawiamy również dodatkowych ograniczeń co do uprawnień kierowcy; wystarczy, że jest to osoba pełnoletnia (ukończony 18 rok życia), posiadająca ważne prawo jazdy oraz aktualny dowód tożsamości.

Wynajem samochodów w Łomży – wybierz opcję idealną dla siebie

Ze względu na okres wynajmu proponujemy umowę długoterminową, średnioterminową lub krótkoterminową, co w praktyce oznacza czas wynajmu od 1 doby do 60 miesięcy. Oczywiście w każdym przypadku istnieje możliwość przedłużenia umowy, a przy dłuższej współpracy także opcja zmiany modelu auta. Wszystko ustalamy indywidualnie, aby propozycja była faktycznie spełnieniem Twoich potrzeb.

Wynajem auta w ŁomżyRozważając wynajem auta warto wziąć pod uwagę planowane trasy, aby zdecydować, czy potrzebny będzie limit kilometrów, czy lepszym rozwiązaniem okaże się wypożyczenie auta bez limitów. Pierwsza opcja sprawdzi się przy standardowym rozkładzie dnia lub ściśle zaplanowanych podróżach, druga pozwoli natomiast swobodnie zwiedzać miasta, działać spontanicznie i traktować jazdę bardziej jako formę rekreacji.

Pomyślna współpraca z wypożyczalnią samochodów

Wynajęte auto należy oczywiście chronić przed kradzieżą i zapobiegać wszelkim uszkodzeniom oraz usterkom. Pomoże to spełnić podstawowe wytyczne regulaminu wypożyczalni samochodów WRC Cars i ograniczyć koszty wynajmu do tych zawartych w umowie. Owocna współpraca to dla nas priorytet. Zapraszamy do naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.