Punkt odbioru w Suwałkach, tel. 791 418 000

Auto w wypożyczalni samochodów SuwałkiProwadząc wypożyczalnię samochodów WRC Cars, również w Suwałkach zapewniamy Klientom dostęp do aut osobowych i dostawczych na dogodnych warunkach. Dostarczenie pojazdu pod wskazany adres to jedna z dogodnych opcji, która sprawia, że nasz kierowca może się z Tobą spotkać w mieście lub okolicach, przekazując gotowe do jazdy auto w oparciu o wcześniejsze ustalenia.

Innowacyjna wypożyczalnia samochodów. W Suwałkach do Twojej dyspozycji

Bazując na dotychczasowym doświadczeniu oraz dbając o faktyczne potrzeby Klientów działamy tak, aby każda usługa została zrealizowana w pełni profesjonalnie, od pierwszego kontaktu po wygaśnięcie pierwszej lub kolejnej umowy. Znajomość rynku wynajmu aut sprawia, że dbamy również o konkurencyjność naszej działalności, zawsze z korzyścią dla kierowców.

Szukając wypożyczalni samochodów w Suwałkach trafiasz na naszą stronę i nie jest to przypadek, ponieważ nasze działania wychodzą znacznie poza siedzibę WRC Cars. Współpraca z nami to przede wszystkim:

  • stałe opłaty – kwoty zawarte w cenniku przypisanym do danego pojazdu, po ewentualnych rabatach, zostają zapisane w umowie, dlatego możesz realnie planować budżet,
  • pakiet ubezpieczeń – zarówno ubezpieczenia podstawowe, jak również dodatkowe w standardzie lub z opcją dokupienia przez Klienta,
  • wybór aut – do dyspozycji samochody osobowe znanych marek, auto dostawcze, a także laweta, którą możesz wynająć dla własnych potrzeb,
  • możliwość przedłużenia umowy – jeżeli wynajmowany przez Ciebie samochód nie ma innej rezerwacji na późniejszy okres, możesz przedłużyć umowę.

W ramach współpracy oferujemy wypożyczanie z limitem kilometrów lub bez limitu. Najkorzystniejszą opcję należy dobrać indywidualnie, w zależności od tego, jak wiele podróżujesz i czy limit, choć bardziej korzystny pod względem finansowym, nie będzie dla Ciebie nadmiernym ograniczeniem.

Jaki termin wynajmu samochodów będzie odpowiedni dla Ciebie?

Standardowy podział to okresy charakterystyczne krótkoterminowemu, długoterminowemu i średnioterminowemu wynajmowi, ustalone przez naszą wypożyczalnię. W ramach każdej z tych opcji ustalamy konkretny, mieszczący się w jej ramach czas wynajmu.

Samochód z wypożyczalni aut SuwałkiJeżeli potrzebujesz auta na weekendowy wyjazd, sprawdzi się pierwsza opcja, jeżeli natomiast chcesz z samochodu korzystać przez kilka miesięcy lub nawet przez klika lat, odpowiednia będzie opcja wynajmu samochodów długoterminowa. Bez względu na wybór, warto zapytać nas także o aktualne promocje oraz ewentualne rabaty dla stałych, nowych lub wszystkich Klientów.

Nasza propozycja wynajmu samochodów w Suwałkach – poznaj WRC Cars

Rozważając wypożyczenie samochodu, którym codziennie będziesz jeździć do pracy lub wykorzystasz jego potencjał na inne dowolne podróże, wybierz WRC Cars i poznaj wszystkie atuty takiego rozwiązania. Proponując Ci wynajem samochodów, w Suwałkach zrealizujemy tę usługę fachowo i sprawnie. Zapraszamy do zakładki „Kontakt”, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.