Nasza wypożyczalnia aut funkcjonuje na terenie Białegostoku od wielu już lat, ciesząc się rosnącym zainteresowaniem ze strony Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Co o tym decyduje? Nowoczesna flota, atrakcyjne ceny, dogodne formy wynajmu oraz obsługa na najwyższym poziomie to tylko niektóre argumenty.

Tani wynajem samochodów osobowych

Oferowane przez nas pojazdy są wręcz wymarzone do jazdy miejskiej ze względu na umiarkowane wymiary. Z drugiej strony, zapewniają niezbędny komfort za sprawą 5 dostępnych miejsc oraz bogatego wyposażenia – elektryczne szyby i klimatyzacja to standard, poniżej którego nigdy nie schodzimy.

Wypożyczalnia samochodów WRC Cars świadczy również usługi z zakresu wynajmu aut zastępczych, finansowanych z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia drogowego. Rekompensata kosztów z tytułu użytkowania auta zastępczego staje się powoli normą, głównie za sprawą wypożyczalni samochodów, które stanęły po stronie poszkodowanych w wypadkach. Dzięki nim przestała mieć też znaczenie argumentacja firm ubezpieczeniowych o braku dostępnych pojazdów zastępczych we flocie.

tanie auto do wynajęcia

Wynajem aut użytkowych

Prócz wynajmu samochodów osobowych, prowadzimy także wynajem aut transportowych o różnych zastosowaniach. Pierwsza z naszych propozycji użytkowych to nowoczesny bus Renault Master, wyposażony w silnik diesla o pojemności 2,8 l. Jego ładowność (300 x 180 x 180 cm) jest jednoznaczna z wygodą transportu przedmiotów wielkogabarytowych, a potężny moment obrotowy jednostki napędowej gwarantuje sprawne przejazdy nawet przy dużych obciążeniach.

Kolejną nieodłączną częścią naszej działalności jest wynajem lawet. Tu również bazujemy na pojeździe Renault Master, uważanym za jeden z lepszych pod kątem wytrzymałości i trwałości. Wymiary platformy transportowej (430 x 210 cm) umożliwiają przewóz większości samochodów klasy kompakt oraz mniejszych, nie utrudniając jednocześnie manewrów w miejskim ruchu ulicznym.

Podobnie jak wynajem busów, tak i wypożyczanie auto lawet w naszej firmie nie wiąże się z wysokimi kosztami, które w przypadku niektórych wypożyczalni aut wydają się częstokroć być mocno przesadzone. Nadajemy tym samym usługom transportowym lepszy wymiar, czyniąc je dostępnymi w zasadzie dla każdej kieszeni.

Profesjonalna wypożyczalnia aut

Preferujemy jasne reguły: nasz regulamin to zaledwie kilka podstawowych punktów, pozbawionych niejasności czy dwuznaczności. Staramy się traktować wszystkich Klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy zostać potraktowani. Dzięki temu wynajem aut w WRC Cars odbywa się sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Jesteśmy elastyczni: dopasowujemy plan długoterminowego wynajmu samochodów do indywidualnych potrzeb Klienta, nie stosując przy tym sztywnych reguł. Oznacza to m.in. możliwość rezygnacji z limitu dobowego przejechanych kilometrów lub ograniczenie go do niezbędnego minimum. Dzięki temu cena usługi znacząco maleje.

Cechuje nas sprawne działanie: po otrzymaniu informacji o konieczności dostarczenia auta zastępczego pod wskazany adres, od razu przystępujemy do działania. Mamy na koncie niejedno zlecenie z Białegostoku i okolic, którego realizacja zamknęła się w granicach 60 minut.

Wszystkie w/w argumenty przemawiają za tym, aby odwiedzić naszą wypożyczalnię aut. Rezerwacji można także dokonywać drogą telefoniczną albo elektroniczną. Polecamy się i zapraszamy!

Napisz do nas

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się.

Tekst nieczytelny? Zmień go.